Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ma március 15-én a békemeneten...

Ma március 15-én a békemeneten többszázezren vettek részt. A baloldali rendezvényen voltak kb. 800-an abból is 300 fő csak röhögni ment. Miért mondja mégis a baloldal hogy nagy az egység és övék a többség?

Figyelt kérdés

Hallottam a hírekben MZP beszédét… nemzeti ünnepen fenyegetőzött… hányinger a pali.

Hallottam azt a szerencse csomagot is akit jelöltek köztársasági elnöknek … annyira jelentéktelen hogy a neve se jut eszembe… az meg arról beszélt küldjünk fegyvereket az ukrán frontra…

Az se normális.


Mi van veletek baloldal? Gombáztok?



2022. márc. 15. 19:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%
Odavitt mindenkit a fidesz, aki szavazni fog rájuk. Én nem voltam kint és hozzám hasonlóan sokan mások sem, jóval többen, mint ahányan ott voltatok, de szavazni elmegyünk, nem a fideszre 😉!
2022. márc. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
49%

Nem több százezren, hanem több százmillióan!

Érik a 200/3!!!

Be fogjuk szüntetni a ballib féknyúz médiát, alkotmányba foglaljuk a jobboldali értékeket, a rezsicsökkentést, hatósági élelmiszer árakat, hatósági üzemanyagárat, és az alkotmányba foglaljuk ezentúl csak igaz jobboldali pártok indulhatnak a választáson, akik betartják a jobboldali értékeket!!!

2022. márc. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
26%
Igeeen!!
2022. márc. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
84%

Ja, 800-an...

[link]

2022. márc. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
86%
12:03: a Lendvay utcában ez 800. A Békamenet viszont minimum 8 millió, ha egy hasonló képen látszana. :D
2022. márc. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
82%
#14, Az ilyeneknek kár bizonyítani. "Féknyúz, ezek nem is magyarok nem számítanak" és társai szoktak ilyenkor jönni.
2022. márc. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!