Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Márki Zay Péter végre igazat...

Márki Zay Péter végre igazat mond?

Figyelt kérdés

Ma hallottam hogy azt nyilatkozta, hogy a választás igazi tétje az, hogy tolvajok vagy rendes emberek vezetik az országot.

Ezzel teljesen egyet is értek.

Most már csak azt várom mikor jelenti be hogy visszalép… hiszen ő és az elvtársai nem rendes emberek azaz csak a másik kupacba tartozhatnak azaz itt az ideje visszavonulni a politikától.



2022. márc. 7. 19:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
72%
Péter mindig őszinte, persze nem biztos hogy ez kifizetődő.
2022. márc. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
25%
Náciktól a kommunistákig mindenkit kèpvisel.👍
2022. márc. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
56%
Pártsemleges vagyok, de ez egy full idióta. Olyan mit a színészeknél a ripacs.
2022. márc. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
68%
Ez a kérdés ha jól sejtem poénos akart lenni, de szerintem elég gyenge lett. Na mindegy, azért egy próbát megért.
2022. márc. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
84%
Ennyi időd van Kérdező?:D
2022. márc. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
23%
Az a helyzet, hogy MZP-T én már jó ideje nem tudom komolyan venni... egyszerűen nem hiszem el, amit mond.
2022. márc. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

[link]


24:45-nél mondja.

Amúgy olyan mintha nem is ezen a bolygón élne.

2022. márc. 7. 19:26
 8/31 anonim ***** válasza:
60%

Most megint fel kell neked is sorolni hogy mennyit lopott a fidesz? Mar kezdem unni, mert meg mindig nem latjatok a fatol az erdot.


Pl. azt a kozmediat es az epuletet is ellopta a fidesz amit a videoban latsz. Az ellenzeki szavazok penzebol is mukodik az a hazugsaggyar, annyit legalabb tehetnenek hogy beengedik az ellenzek miniszterelnok jeloltjet. Es nem mondogasd hogy van az ellenzeknek is mediaja (ahova biztos vagyok Orbant beengednek ha szeretne), de az nem kozpenzbol van fizetve.

2022. márc. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Azért mert a baloldal folyton azt mondja hogy a Fidesz lop attól még ez nem igaz.

Olyan mint amikor az inkvizíció azt szajkózta hogy a Föld lapos.

A nagy lopás közben azért volt pénz:

Arany visszavásárlásra

Közművek visszavásárlására

Család támogatás visszaépítésére

Autópálya építésre

Tank vásárlásra

Helikopter vásárlásra

Kerítés építésre

Metró építésre

Stadion építésre

Kórház felújításra

Stb stb stb


Nem kellett adót emelni

Nem kellett megszorításokat bevezetni


De vissza adták az SZJA-t

Lakás felújítás után 50%-ot

1 millió új Munkahelyre is jutott

És még kerítésre is


De a Fidesz lop.

Értem.

Csak az MSZP nem lop. Tök véletlen hogy náluk semmire nem volt pénz…. És minden se minden balos kormány megszorításokat vezetett be.

2022. márc. 7. 20:04
 10/31 anonim ***** válasza:
72%

Irigyellek, Kérdező.

Nem szereted MZP-t, de képes vagy egy 30 perces videót megnézni, figyelni rá, idézni és vitázni róla.


Nekem meg olyan odlgokra is alig jut időm, amit szeretek.


Igazából... szánlak is ezért. Mert tulajdonképpen ez azt jelenti, hogy nincs jobb dolgod, mint a szabadidődet olyan dolgokra fordítani, amit nem is szeretsz. Vagyhát lényegében semmi dolgod, mert ugye a rossznál még a semleges is jobb lenne. És a dologtalan ember szánnivaló, mert csak ten-leng céltalan.

2022. márc. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!