Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit szóltok a Fidesz újbóli...

Mit szóltok a Fidesz újbóli elsöprő győzelméhez?

Figyelt kérdés

Ugyan még nem teljes a feldolgozottság, de egyértelműen látszik, hogy a Fidesz fog nyerni!

Bevallom, meglepődtem az eredményen, mert azt hittem az ellenzék tényleg megszorongatja a Fideszt.

Jelenleg az a tét, hogy meglesz e a kétharmad vagy sem.

Az is meglepett, hogy Márki - Zay Péter is csúnyán elbukott Lázár János ellen.

A billegő körzeteket is mindet a Fidesz nyerte!

Arra vagyok kíváncsi, az ellenzékkel most mi lesz? Kit fognak hibáztatni ezért az elég durva vereségért!

Az is durva, hogy most az egész ellenzék összefogott a Fidesz ellen, megis ilyen nagy arányú a vereség.

Mi történhetett az ellenzékkel?!



2022. ápr. 3. 21:50
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Nagyon meglepő! Szinte mindenki az ellenzék győzelmét jósolta! Elképesztő eredmény!

Miért ilyen alacsony az ellenzék támogatottsága? Mit rontottak el?

2022. ápr. 3. 21:52
 12/27 anonim ***** válasza:
92%
Meglepett, nem gondoltam, hogy ekkora Fidesz győzelem lesz. A billegő körzeteket gyakrolatilag mind behúzta a kormánypárt, sokhelyen még a 2019-es önkormányzati választásokhoz képest is fordulat történt és az ellenzék támogatottsága bezuhant.
2022. ápr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
42%

Szerencsére úgy néz ki a Mi Hazánk bejut!


Amúgy meg úgy néz ki, igaza volt a Marki-Zay-nak, mikor azt mondta, hogy a vidéki falvakban délelőtt 10-kor már mindenki részeg, meg amúgy is segghülyék!

A fővárost azért nagyjából viszi az ellenzék.

2022. ápr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
32%
Megint elcsalta a fidesz
2022. ápr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
38%
Nem rontottak el semmit, de ekkora állami médiagépezettel szemben lehetetlen nyerni.
2022. ápr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
40%
11, hatalmas előny kormányzó pártként indulni, hiszen van lehetőséged a döntéseiddel befolyásolni a választókat. Nyugdíj, szja, közmédia. Ennyi elég a győzelemhez, sajnos.
2022. ápr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
75%
Engem nem lepett meg, hogy Lázár veri Márkit.Amikor még nem ismerték az emberek, akkor szerencséje volt Márkinak.Egyébként meg labdába nem rúghat mellete.
2022. ápr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
mellette*
2022. ápr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
58%
11# Egy balkáni, putyini rendszerben próbáltak politizálni, azt. Egyedül a mérgezés maradt ki a fidesz repertoárjából kb.
2022. ápr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
75%
Jönnek Észak-Koreából a testvérek tanulni a sikereket...
2022. ápr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!