Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az ellenzék megint beül a...

Az ellenzék megint beül a parlamentbe szánalmas biodíszletnek vagy végre a sarkukra állnak?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 4. 14:34
A kérdező szavazást indított:
Beülnek szépen, majd néha azért felszólalgatnak, méltatlankodnak.
Most végre összeszedik magukat, kikényszerítik a Fideszből a demokratikus viszonyok helyreállítását!
9 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
94%
Tök mindegy mit csinálnak 2/3 mellett, az ég világon semmi jelentősége nincs, ugyanis nem tudnak beleszolni semmibe...
2022. ápr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha beülnek, én sem szavazok rájuk többet. A 18-as választáshoz képest is rengeteg szavazót vesztettek, el kellene gondolkozni végre, hogy miért. Gyurcsány is beláthatná ha valóban kormányváltást akar, akkor bizony el kell takarodni a politikából azért, hogy másoknak teret adhasson. Ahogy a pártoknak is be kell látni, hogy szimplán attól, hogy összeállnak, nem lesz jobb.

Már leírtam egy másik kérdésnél is, itt nem MZP személye volt a rossz, sőt, decemberig, ameddig egyedül kampányolt, még nőtt is az ellenzék esélye a kutatások alapján. Aztán januártól nyílt az olló egyre jobban, ami a 6 párt rendezetlenségének, káoszának volt köszönhető. A fidesz egységes, céltudatos kampányával szemben ők hatan hat félét mondtak, nem tudtak időben megegyezni sem a listáról, sem a köztársasági elnök-jelöltről, sem a programról (már számolni sem tudtam hogy azt is hányszor halasztották). Itt ez volt a gond, sajnos ha 6 párt nem tud együtt dolgozni, akkor abból nem lehet jó eredményt kihozni, bárki is a listavezető.

Az MKKP és Hadházy is azt modta, hogy most már nem szabad beülni a parlamentbe és felvenni a fizetést a nagy büdös semmiért, és én is ezen az állásponton vagyok. Nem tudom hogy mi lenne a helyes út, de ki kell találni valamit nagyon gyorsan. Ha most is az a válasz, hogy beülünk, aztán majd csak történik valami 4 év alatt, akkor tényleg minden szavazójukat elvesztik

2022. ápr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!