Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melyik párt jelöltjére/jelöltj...

Melyik párt jelöltjére/jelöltjeire fogtok szavazni az önkormányzati választásokon és miért? Változott a véleményetek az országgyűlési választások óta?

Figyelt kérdés

Kérlek azt is írjátok le, hogy mennyire követitek figyelemmel a politikát és mi alapján hozzátok meg a döntést.

Előre is köszönöm!


2010. szept. 15. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Az országos választáson a Fideszre és az LMP-re szavaztam, most a központi budapestinek szintén az ő jelöltjeikre fogok szavazni (nem szeretném, ha 2/3-ra nyerne a Fidesz, de szeretném, ha ők nyernének). Kerületben az MSZP-s jelöltre, mert évek óta nagyon jó munkát végez, gyakorlatilag tényleg sokat javított a kerület helyzetén (ehhez mondjuk kellett az is, hogy konstruktív ellenzéke legyen).
2010. szept. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

A Fidesdzről eddig sem volt jó a véleményem,azóta még rosszabb lett!

Az ÖK választáson arra az emberre szavazok,akit ismerek,és tisztességesnek találok. Még akkor is,ha tudom,hogy korrupt,sógor-koma-jóbarát elvű Fideszesek mellet nem sok esélye van a választói érdekeit érvényesítenie.

2010. szept. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Fidesz mert változás kell a "bebetonozott" önkormányzatoknál is így lesz jó!

Nem változott a véleményem.

Napi szinten követem és az alapján döntök milyen új szabályok adó és egyéb törvények születnek és az nekem megfelelő-e vagyis egyetértek -e vele.

2010. szept. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

16.13. Gondolom nálatok most nem Fiodeszes az önkormányzat! Nálun az,és többel károsította már meg a városunkat,mint az elmúlt 20 képviselőtestülete együttesen sem.

Mindenhova a haverjait,családtagjait ültette: Ez csak rosszabb lezs,ha továbbra is ők maradnak.

A Fidesz pedig a pálinkafőzésen kívül semmilyen törvényt nem hozott,semmilyen intézkedést nem tett eddig,ami javíthatna az ország vagy az emberek helyzetén. Látszat törvényeket,meg a hatalom megtartására irányulókat hozott csak!

2010. szept. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Az én kerületemben évek óta mszp-és a polgármester, szeretem a kerületem, mert dinamikusan fejlődik, tiszta, rengeteg új ház épül - önkormányzati is- , úgy, hogy októberben is rá fogok szavazni. Remélem, hogy nyer.

Az mszp politikusaiból egyébként elegem van, de egyik kutya, másik eb. A végzett munkát értékelem. Az meg, hogy az összes rokon, ismerős szuper munkahelyen, beosztásban dolgozik.......ez jellemző a magyar politikai élet összes résztvevőjére.

2010. szept. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyikre sem, mert csalódtam a politikai elitben.
2010. szept. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fideszre szavaztam, de többet nem. Ugyanis munkanélküliek lettünk a párommal a fidesz miatt és még vagy 20 ember. Köszönjük nekik. Amúgy meg itt a városunkban ugyanaz megy a fidesznél, mint az mszp-nél. Ja és akkor elszámoltatásról beszélnek, nézzenek már szét a saját udvarukon is. Elég volt a pártokból, így civil szervezetre szavazok, azok legalább tiszták.
2010. szept. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!