Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogy képzeli az ellenzék hogy...

Hogy képzeli az ellenzék hogy kivonul a parlamentből és nem vesz részt a parlamenti munkában?

Figyelt kérdés
Az esküt is csak azért tették le hogy fizetést kapjanak.

2022. máj. 3. 13:40
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Mégegyszer:

NINCS MÉDIATÚLSÚLY!!!

Mindenki ott tájékozódik ahol akar.

Annak idején Orbán külföldön volt azért nem járt be. Persze lehet hogy szándékosan nem erőltette de az is egy más ügy hogy bejelentem a bojkottálást és erre buzdítok másokat is.

2022. máj. 3. 14:07
 12/19 anonim ***** válasza:
20%
#11: Pont azért tettem idézőjelbe a "médiatúlysúly" szót, mert igazából nincs ilyen, ez csak az ellenzék hazugsága. Elég összeszámolni a híroldalakat. Egyedül az állami tévére lehetne azt mondani, hogy egyoldalú, de könyörgöm, a Ratyi Klub a legnézettebb csatorna, ők ellenzékiek, és minden faluban ott vannak.
2022. máj. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Oké! “médiatúlsúly” értem…😀
2022. máj. 3. 14:14
 14/19 anonim ***** válasza:
95%

Ezek a parlament szabályai.

Ha nem tetszik, tessék szólni a képviselődnek, hogy változtasson a törvényeken.


Ameddig ezek Magyarország törvényei egy megválasztott képviselőnek joga van nem elmenni esküt tenni, és joga van nem bejárni a parlamentbe.


És ahhoz is joga van, hogy benn üljön 12 évet és egyetlen parlamenti felszólalása se legyen.

[link]


Ezek a jogok megilletik a képviselőket, ha tetszik, ha nem. Majd ha nem tetszik a népnek, akkor legközelebb ezt is figyelembe veszi a szavazásnál.


A képviseleti demokrácia erről szól, 4 évente elballagsz, behúzol két X-et, aztán maradjon mindenki kussban.

2022. máj. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Shai-Hulud ***** válasza:
94%

"A képviseleti demokrácia erről szól, 4 évente elballagsz, behúzol két X-et, aztán maradjon mindenki kussban."

Az egészben az a legszörnyűbb, hogy pártoktól függetlenül ez az érdeke a képviselőknek. Egyáltalán nem az a legfőbb érdekük, hogy a választóikat képviseljék, hiszen nem leválthatóak, nem lehet visszahívni őket - ezt még 1990 környékén valamikor ők maguk szavazták meg.

Nekik az a legfőbb céljuk, hogy 4 évig jól ellegyenek a képviselői helyeiken, felvegyék a szintén általuk megszavazott, egyre magasabbra emelt fizetésüket, valamint hogy 4 év múlva ismét megválaszttassák magukat...


Szeretnék én is egy ilyen munkahelyet, ahová nem kötelező bejárnom, nem kötelező bármit is csinálnom, de megtartanak, kapom a fizetésemet, és időnként megszavazom, hogy mennyivel emeljék azt.

2022. máj. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem tudnak viselkedni. Állandóan parádéznak.Szerintem ez már lejárt lemez. Legalábbis nagyon unalmas. Az tűnne fel, ha valamelyik értelmes, megoldásra, együttműködésre törekvő, észérveket hangoztatna, támadás, sértegetés nélkül. Ehhez azonban nincs meg intelligencia.
2022. máj. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 kretens ***** válasza:
Azt magyarázza már el valaki hogy miért van az hogy immáron negyedszer hatalmas különbséggel a fidesz nyeri a választásokat akkor milyen alapon mutogat vagy merészeli felelősségre vonni az ellenzéket?Ja értem ám.Ha esetleg majd nem úgy történnek majd a dolgok ahogy elképzelték akkor majd megpróbálják megosztani a felelősséget?Akkor már nem kétharmad a kétharmad?Eddig minden ellenzéki előterjesztést leszavaztak a parlamentben és minden úgy történt ahogy ők akarták.Egyre kontraproduktivabbá és cikivé fog válni az hogy miközben szinte minden téren mindent a fidesz ural de közben meg majd minden saját hibájukért majd az ellenzéket vádolja.
2022. máj. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
62%

Milyen érdekes, Budapesten nyert az ellenzék!

Akkor most hogy is van ez?

Lehet nyerni nem kedves ellenzék?

Csak nem balfékekkel akik Brüsszelben jelentgetik az országot folyamatosan. És még erre büszkék

2022. máj. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az lenne a legjobb, ha nemcsak a Parlamentből, hanem az országból is kivonulnànak.
febr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!