Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szavaznátok egy "ősmagyar"...

Szavaznátok egy "ősmagyar" pártra? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Ez a párt vissza akarná hozni az Árpád-korabeli kultúrát, mentalitást, pogány vallást az országba.


Amiről hiányos történelmi ismereteink vannak, azt kipótolná átvett elemekkel a mongol kultúrából, vagy akár a Warcraft-ból az orkoktól.


A miniszterelnök helyett pl. törzsfőnökünk lenne, aki nem egy nyeszlett öltönyös bürokrata lenne, hanem egy kigyúrt csávó varkocsba fogott hajjal, farkasfog nyaklánccal és dupla harci baltával a hátán.


Papok helyett sámánok lennének a lelki vezetőink, akik az őseink szellemeivel kommunikálnak.



2022. máj. 23. 12:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Tanárok helyett lassan úgyis sámánok lesznek, meg javasemberek...... Magyarország előre megy nem hátra!
2022. máj. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%

Lol, nope.


Szeretnék egy európai szintű országban élni, értjük, ez nem adott, de azért az idiótaság felé sem kell elmenni.

2022. máj. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Ha a Warcraft-ból vennének át dolgokat akkor már nem "ősmagyar" pártról lenne szó.
2022. máj. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Oztán mi vala az pártnak a neve vala?
2022. máj. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Felcsúti vasutas-harcos papvarázsló párt.
2022. máj. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3%

Én nagyon örülnék. Egyébként már én is gondolkodtam ezen. Bár azt nem értem, hogy a Warcraft hogy jön a képbe. XD

Meg egyébként is az ember már nem tud azonosulni a régi világfelfogással (animizmus, samanizmus, hiedelmek stb.) sajnos ehelyett a new ages maszlag érdekesebbnek bizonyul a többség számára. :/

2022. máj. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Engem taszít az ősmagyarkodás, szóval nem.
2022. máj. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Mai magyaroknak semmi közük nincsen ősmagyarokkal. Mai magyar nép más népek keveréke.
2022. máj. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%

"Amiről hiányos történelmi ismereteink vannak, azt kipótolná átvett elemekkel a mongol kultúrából, vagy akár a Warcraft-ból az orkoktól."


Mi a fa..!!! 😆

2022. máj. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
Elképzelem az egeszségügyet vagy az oktatást ebben a rendszerben... szupi lenne 🤦‍♀️
2022. máj. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!