Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A fideszes szavazók szerintete...

A fideszes szavazók szerintetek is újjonganának ha végül Orbán Viktort megkoronáznánk?

Figyelt kérdés
Mert hogy szerintem azzal se lenne semmi bajuk ha feudális rendszerben kellene élniük, sőt ha jobbágyoknak neveznék őket. Miért ennyire hülye a legtöbb szavazó? Csak kíváncsi vagyok.

2022. jún. 25. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Igen, olyanok mint a Redneckek Amcsiban. "Own the libs!"-ért bármit elfogadnának.
2022. jún. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A romák mindenképp.....a nyugdíjasok passz, lenne akik tuti.....a határontúli magyarok üdvözölnék, a régi Magyarországot látnák benne.
2022. jún. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És szerintetek ha jobbágyok leszünk egyszer elveszik a szabad költözésünk jogát?🤣
2022. jún. 25. 13:04
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Ameddig a kb. párszáz fős Facebookon kommentelő trollhadsereg alapján ítélitek el a Fidesz-szavazókat, addig hiába a magatok alá hazudott intellektüell parnasszus, mi hátradőlve, sörrel a kezünkben nézhetjük, ahogy tátott szájjal rohantok a négyötöd nevű falloszerdőbe. Jó munkát hozzá! 🤷‍♂️
2022. jún. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
4# esnek tökéletesen igaza van...👍
2022. jún. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben. Elnézést, hogy demokratikus keretek között szeretnék élni!🫡
2022. jún. 25. 15:17
 7/8 A kérdező kommentje:
Én tudom, hogy az ellenzéket is lehet simán fikázni, de hát istenem Orbán az aki a legjobban szereti ezt az ellenzéket, nem is érdeke, hogy megújjuljon vagy leváltsák őket vagy hogy elszámoltassanak egy-két embert. Dehogyis, még csak közel sem. Hát ha börtönben lenne pl Gyurcsány akkor mivel ijesztgetnék az embereket? A haború sem tart örökké vagy a hanyatló nyugat elég? Tudod legalább az ellenzéknek volt programmja a választásokra, ők pedig csak rémisztgettek és a nagy média fölényüket használták fel. Ezt az ellenzéket le tudja győzni az fix. Abban igazat adok.
2022. jún. 25. 15:49
 8/8 anonim ***** válasza:

"nem is érdeke, hogy megújjuljon vagy leváltsák őket"


Persze, hogy nem érdeke. De a jelenlegi ellenzéki politikai garnitúrának ti megtiltottátok, hogy megújuljanak? Vagy ha tényleg ennyire Orbán kénye-kedve szerint működnek, akkor meg nem értem mi ez a nagy bizalom feléjük részetekről. Miért nem kéritek számon őket? A következmények nélküli, megélhetési ellenzéki politikusi létnek látjuk az eredményét ciklusok óta a sokadik kétharmad képében..


"az ellenzéknek volt programmja a választásokra, ők pedig csak rémisztgettek"

Ez nem ennyire fekete-fehér, jó oldal-rossz oldal. Itt van egy magyar társadalom, akik megtanulták, hogy ígérgetni bárki tud, kormányozni kevesebben. Itt, amelyik politikus nem populista, az csoda, ha a jelöléshez szükséges aláírásokat össze tudja koldulni.

2022. jún. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!