Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A FIDESZESEK tényleg ennyire...

A FIDESZESEK tényleg ennyire tájékozatlanok, vagy csak nem tudják beismerni, hogy az uruk és parancsolójuk viktor megint kicseszett velük?

Figyelt kérdés

Feltünt, hogy miután most a FIDESZ a rezsicsökkentést is úgymond eltörli (mivel a megadott 210kw áram és 140m3 gáz olyan kevés, hogy az nem lépi túl, akinél nincs bekötve) a FIDESZESEK ezt támogatják, sőt helyeslik és azzal érvelnek, hogy az ellenzék szavazói most örülhetnek, mert Márki is el akarta törölni, ők erre szavaztak amikor Márkira szavaztak.


Tényleg ennyire agymosott minden FIDESZES? Márki arról beszélt, hogy hőszigeteli, korszerűsíti INGYEN a lakásokat így kevesebb energiát kell majd használni, ezért még kevesebb lesz mindenkinek a rezsije mint a mostani rezsicsökkentett.


FIDESZES kommentek:


"Kit érdekel ha 800forint is lesz 1 euró? Nálunk nem euró van"


"Én nem tudom fizetni így a villanyt és a gázt ezért el kell adnunk a házunkat, de 4 év múlva újra a FIDESZRE fogok szavazni mert ők a magyar emberekért vannak"


Ez a két komment jól példázza, hogy milyen egy igazi FIDESZES! És ilyen emberekből közel 3 millió van az országban, ezért marad örökre uralmon a FIDESZ. Még az államcsődöt is kimagyaráznák annyival, hogy "Gyurcsány miatt van", a 3 millió fideszes meg benyelné szó nélkül azt is...


Ui: Természetesen azóta sem jelentkezett Márkinál senki, hogy kihirdette, hogy ad 1 millió forintot annak aki megmutatja, hogy melyik videóban mondott olyat, hogy eltörli a rezsicsökkentést. Még a FIDESZESEK sem jelentkeztek, mert nincs ilyen videó. A FIDESZESEK csupán a lefizetett média által agymosottak. Nekik nem kell bizonyíték arról, hogy Márki miket mondott, elég ha a híradós hölgy bemondja, és már el is hiszik. Hihetetlen...



2022. júl. 17. 07:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Három féle Fideszes van:

1. Aki valóban annyira birka hogy még mindig nem látja hogy kamatostól vissza szedik az osztogatott pénzt.

2. Aki a lelki nyugalmáért nem hajlandó beismerni hogy átb#szták.

3. És van egy kis csoport aki már meg is bánta hogy a csutira szavazott.

2022. júl. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Kit érdekel ha 800forint is lesz 1 euró? Nálunk nem euró van"


Az ilyenken bukik ki, hogy tényleg a legtudatlanabb, legtájékozatlanabb tömegek szavaztak

a fideszre, akik semmit sem tudnak a gazdaságról.

2022. júl. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
És még ők vannak megsértődve, ha butának tartják őket. Amúgy sokan élnek otthon a családban is bántalmazó közegben, ahol nem szabad kifelé panaszkodni, mert megszólnak (az én családomban is van ilyen), ők hozzászoktak a néma szenvedéshez.
2022. júl. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 meszike91 ***** válasza:
100%

Tök mindegy mit csinál a fidesz, ők azt támogatni fogják. Ha az ellenzék tenné ugyanezt, akkor meg hőbörögnének.


Nem az számít hogy mit csinálnak, hanem hogy ki csinálja.

2022. júl. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Tekintve, hogy a normális emberek csak annyi gyereket csinálnak, amennyit életben is tudnak tartani, a csekély intelligenciájúak meg amennyit csak tudnak, hiszen az utánuk járó támogatásokból élnek, így szép lassan hülyül el az emberiség és ezek bármit elhisznek amit a tv-ben látnak és bármit megtesznek 10E forintnyi Erzsébet utalványért.

Na ezért az a sok, fideszre szavazó.

2022. júl. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Én a FIDESZRE szavaztam, hogy bánom e részben igen részben nem. Szavaztam volna másra, meglehet de akkor is ugyan itt lennénk minden politikus ezt csinálná. Érdekel engem hogy mennyi lesz a villany k*rvara nem, volt pénzem normális házat építeni alig kell fűteni, napelem is van. Én pont leszarom hogy ez a mocskos fidesz banda mit művel.

Tudom az átlag nem ilyen de az már nem én dolgom.

Jöhettek lefejezni, hogy mekkora tufa vagyok, meg jöhet a gazdag g*ci is. Én csak röhögni járok ide, legalább azt lehet rajtam is.

2022. júl. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6: mások baján a primitív ember röhög csak
2022. júl. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem más bajan röhögök, sőt még adakozni is szoktam képzeld el. A szakértőkon röhögök akit mindent is tudnak mindenről.
2022. júl. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!