Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melyik pártra szavazzak ez...

Melyik pártra szavazzak ez esetben?

Figyelt kérdés

Tavasszal a Fideszre szavaztam, de kezdek elbizonytalanodni.

1.Az országvezetést, háborút, honvédelmet, rezsit, pénzügyeket, ezeket illetően a fidesszel értek egyet, szeretnék kimaradni a háborúból, békepárti vagyok.

2.De elfogadó vagyok a melegekkel, semmi problémám velük, és nem tetszik az, ahogy a fidesz viszonyul az LMBTQ-hoz. Szerintem egy család az nem apa, anya, gyerek, hanem szeretetben élő emberek (esetleg rokoni) közössége. Azt sem értem, hogy miért az a mottó, hogy ,,Isten, haza, család", amikor tudtommal vallásszabadság van, és vannak olyan MAGYAR emberek, akik ateisták, nem hisznek Istenben, tiszteletben tartom mások vallását. Nem vagyok abortusz-ellenes, feminista vagyok.

Nem tudok dönteni, mert az 1. dolgoka legfontosabbak a politikában, de a 2. dolgok meg a mindennapokban jók.



2022. júl. 19. 15:45
A kérdező szavazást indított:
Fidesz
Ellenzék
Mi Hazánk
Kutyapárt
Érvénytelenül szavazz!
Egyéb, leírom
Egyéb, cseszek leírni
18 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Az "Ellenzék" nem egy párt...
2022. júl. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Az országvezetést, háborút, honvédelmet, rezsit, pénzügyeket, ezeket illetően a fidesszel értek egyet, szeretnék kimaradni a háborúból, békepárti vagyok."

Tehát egyetértesz azzal, hogy ne legyen ivóvíz soha többet a településeken? Hát, te tudod.


Ne lepődj meg, ha őrültnek néznek majd.

2022. júl. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs jelenleg olyan ellenzéki párt, akár bent ül a parlamentben, akár nem, akire én jó szívvel szavaznék, de a fideszt gyűlölöm, okádok tőlük, a sok hazugságtól amit pofa nélkül lenyomnak a torkotokon. Igyàtok a levét annak, amit megszavaztatok, most fogjátok meglátni Orbán igazi arcát. Egyet kéne megtanululnotok, amit az ellenzék, mi sivákokunk nektek, propaganda áldozatai vagytok, ha mást nem is hallasz meg a szavunkból, ezen az egyen gondolkodjál el a következő években. Arra kell majd szavazni legközelebb IS akinek a legnagyobb esélye lesz keváltani ezt a geccit. És ez ne a Mi Hasznák legyenek.
2022. júl. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*leváltani
2022. júl. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik olyan ellenzéki pártra/szövetségre/vattacukorra, aminek a legtöbb esélye van leváltani a Fideszt és NEM a Mi Hazánk.
2022. júl. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!