Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Csepregi gyermek gyilkosság......

Csepregi gyermek gyilkosság... Vajon ennyire nem érdekli a politikát?

Figyelt kérdés

A kérdést a HVG- hozzászólásokban olvastam, teljesen egyetértek vele! iidézem:


"Mivel nem lehet hozzászólni a csepregi gyermek gyilkossághoz ezért ide írom a keserűségemet, mert milyen elfuserált társadalomban élünk amely ezeket a primitív embereket neveli ki? Az oktatás teljes csődje és alacsony színvonala, az életre nevelés hiánya, a szexuális nevelés, felvilágosítás hiánya, az elérhető olcsó vagy ingyenes fogamzásgátló hiánya az ingyenes elérhető abortusz lehetőség hiánya, a mélyszegénység és annak konzerválása, a tudatlanság, az hogy ezek az emberek születésüktől cserben vannak hagyva, és mindenki szarik rá, a védőnő, az orvos, a szomszédok stb. mert szar a rendszer, senki nem figyel, senkit nem érdekel, és így folyamatosan újratermelődik a primitív, szocializálatlan, visszamaradott, buta ember...

És akkor itt vannak ezek a politikusok akik tényleg tehetnének ellene, de nem tesznek mert szarnak rá, a hatalom, és a pénz sokkal fontosabb mindennél, amibe rengeteg energiát belefektetnek!

Én meg este óta csak sírok, mert tehetetlen vagyok és mérhetetlen düh van bennem, de nem csak a szülei miatt hanem az egész rendszer miatt hányinger kerülget!

Szegény kisfiú, egyszerűen felfoghatatlan ez az egész! Az agyam nem bírja ezt a sok szörnyűséget... "


Szívemből írt! Szóval lesz itt változás?



2022. aug. 5. 10:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Pontosan mit szeretnél?
2022. aug. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Miért az aszódi mennyire érdekelte?

Annak lett bármi felelőse, mikor az anya 3x kért segitséget?

Ilyen ez a nagy családi, keresztény kormány.

2022. aug. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

[link]


28 éves német nő megölte 5 gyerekét a hatból.


Leszel olyan következetes, hogy ezt az esetet is a német politikából vezeted le, vagy jön a mellébeszélés hogy "hát de ez mááás".

2022. aug. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"és így folyamatosan újratermelődik a primitív, szocializálatlan, visszamaradott, buta ember..."

Ezzel gyakorlatilag felmented azokat akiknek alapvetően nem is szabadna szaporodniuk, mert nem a saját hibájuk az egész, hanem egy aktuális politikai párté. Ha viszont valaki kijelenti, hogy bizonyos embereknek nem is szabadna soha szaporodnia, akkor náciztok és rasszistáztok.

Az igazság az, hogy a gyerekvállalást (és az állattartást is) már réges-rég alkalmassághoz kellett volna kötni, csak ezt a liberális oldalon élből elvetik.

2022. aug. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Írhatsz bármilyen történetet,a válaszom ugyanaz:amíg 2/3 van addig minek törje magát a kormánypárt bármi miatt is?
2022. aug. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

4#

Érdekes téma ez. Én utálom a tipikus belvárosi libsiket, de meglepődnél hánytól hallottam már ezt a gyerekvállalási-alkalmassági koncepciót.

Nagyon sokuk ezt tolja.


Csak ugye ez ugyanaz a helyzet, mintva a vezetői jogsi témaköre: mi van ha elkorrumpálódik a p***ába az egész "jó ötlet" és végül csak súlyos lefizetésekkel engednek át mindenkit?

Hisz mint ahogy a vezetőoktatók is beleköthetnek bármibe ha nagyon akarnak,és megbuktathatnak ha nem fizetsz zsebbe, ugyanígy a tervezgetett "szülőséget engedélyező" ügyintéző is simán csinálhatja ugyanezt. Ha nem fizetsz zsebbe mondjuk egymilliót hogy szülőségre alkalmasnak minősítsenek, akkor beleköt bármibe. Akár olyasmibe is ami nem is igaz. Hisz nála van a pecsét. Mégis hova fordulsz fellebbezni? (Ami ugye ismét csak pénz).

Tételezzük fel, ilyen elbeszélgetős körökből meg pszichológiai tesztekből állna a "szülő jogsi" megszerzése.

Simán manipulálhatja úgy az egészet, hogy alkalmatlannak minősítsen.


És még egy kérdés: mi van ha én alkalmatlannak vagyok minősítve, mert nem fizettem zsebbe, és mégis csinálok gyereket?

És ha ezt másik 100 000 ember még megcsinálja?

Egyetlen gyerek még elvehető, de 100 000-et hova viszel el?

Nincs annyi nevelőszülő meg gyermekotthon hogy akár csak pár ezret elvegyenek így.


Egy agybetek orwelli világ lenne ez is.

Rossz kimondani, de az a kisebbik rossz, ha elfogadjuk hogy 100-200 gyerekből egy borzalmas szülőkhöz kerül.

Vagy mik lennének a konkrét kritériumok a gyerekvállaláshoz?

Ház? Stabil jövedelem? Érettségi?


Borzalmas emberek vannak akiknek ez a három simán megvan, és remek emberek vannak akiknek nincs.

2022. aug. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csepregi gyerekgyilkosság:( El se merem olvasni ezeket a cikkeket. Fájdalmas már a felvezetés is.
2022. aug. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Már az megfelelő lenne ha ugyanazokat a szabályokat és feltételeket alkalmaznák, mint örökbefogadásnál. Ott bevált és nincs panasz, hogy korrupció lenne.

[link]

2022. aug. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%

Volt jegyesem örökbefogadott volt.

Két testi fogyatékos szülőt kapott, akik alig bírtak járni, plusz apuka akkoriban erősen ivott. (1998-ban fogadták örökbe).

Az örökbefogadó rendszer szerintem örül ha lepasszolhatja minél hamarabb a gyerekeket kb bárkinek.

2022. aug. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy agyilag zokni írta ezt.
2022. aug. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!