Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az USA-ban a széles körű...

Az USA-ban a széles körű fegyverbirtoklás manapság már a kulturált társadalmi együttélést veszélyezteti?

Figyelt kérdés

2022. máj. 16. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Nem hiszek abban, amikor Piripócsújfaluról a Jolán jól megmondja, hogy mit kéne az Amerikaiaknak, úgyhogy én sem fogom azt tenni. Amivel "olvasmányaim" szerint szoktak érvelni az amerikai fegyverpártiak:


-Svájcban minden harmadik ember tart fegyvert, mégsem akkora a bűnözés. Tehát nem a fegyver a hibás.

-Csak a törvénytisztelő emberektől lehet elvenni a fegyvert. A bűnözőknek eszük ágában se lesz lemondani a törvények miatt a fegyvereikről, ezért bűnözők. Akkor pedig még rosszabb lesz a helyzet, ha a törvénytisztelő ember nem tudja megvédeni magát.

2022. máj. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem. A fegyvertulajdonosok számához nézve nem sok probléma adódik. Azokat az eseteket pedig soha nem veszi figyelembe senki, amikor a fegyver akadályoz meg bűncselekményt
2022. máj. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem. A liberálisok természetesen utálják a fegyverviselést, csak arra nem gondolnak, hogy szintén ők azok, akik védik körömszakadtáig a bűnözőket, pláne, ha kisebbségiek. Miközben még a polgárok egyetlen önvédelmi lehetőségét is elvennék. Érdekes, nem?
2022. máj. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 attila_72 ***** válasza:
100%
Szerintem nem. A gond a hülyékkel van, amelyek igazságosztónak, halál angyalának vagy csak a nagy bosszúállónak képzelik magukat. Sajnos ezek kezében katasztrófa a fegyver.
2022. máj. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Már régóta veszélyezteti, ez nem új dolog.

Az sem túlzás, hogy azt mondjuk, hogy a republikánusok miatt vannak ezek a lövöldözések.


#2

"amikor a fegyver akadályoz meg bűncselekményt"

Mármint egy bűncselekményt, amit előtte pont fegyver okozott. Ja, nem is értem miért nem említik. :D

2022. máj. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#Mármint egy bűncselekményt, amit előtte pont fegyver okozott. "

Attól, hogy vannak fegyver okozta bűncselekmények, nem minden bűncselekményt fegyver okoz.

2022. máj. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Örülök, hogy tudsz olvasni. Igen, pont ezt írtam, szóval nagyon jó suliba járhattál.

Majd térjünk vissza rá, ha nem áltanosba jársz és felfogtad, amit írtam.

2022. máj. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!