Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Vázlatpontokban foglaljátok...

Vázlatpontokban foglaljátok össze, hogy melyik párttal szimpatizáltok, és miért?

Figyelt kérdés

Párttal nem szimpatizáló, pártrendszer-ellenes, stb. válaszolók kíméljenek!


Akkor kezdem én:


Én az LMP-vel szimpatizálok, mert:


-Baloldali vagyok

-Ateista vagyok

-Liberális vagyok

-Kapitalista vagyok, de hiszek benne, hogy vannak olyan dolgok amikben az emberek szívesen segítenek egymásnak ingyenesen

-Nem értek egyet a szélsőségekkel

-Azt akarom, hogy Magyarország számára a követendő példa az USA és Dél-Korea, nempedig Irán és Észak-Korea legyen

-A kedvenc pártom az USA-beli Demokrata Párt és arra hasonlít az LMP a legjobban

-A kedvenc országom az USA

-Elítélem a szocializmust, a kommunizmust, a nácizmust, a fasizmust és a kereszténységet, mert ezek semmire sem vezető, emberiségellenes, idealista eszmék

-Elítélem a Fidesz 2/3-ot


2010. szept. 24. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Én egy biztos nem szavazó vagyok.


- Nincs kire, mert úgy érzem, hogy mindegyik párt csak a saját javukat képviseli és nem az én érdekeimet

- Nincs kire, mert az egész bagázs egy hazug banda, akinek a legfontosabb célja a hatalom bebetonozása és a zsebeik megtömése a kisemberek rovására

2010. szept. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Nemtűnik fel hogy rengeteg ellentmondás van abban, amit írtál?


Ha igazi balos vagy, nem a kedvenc országod az USA, nem ítéled el a szocializmust.

Ha viszont elítéled a kereszténységet meg a vallást, akkor nem lehetsz liberális se.

A kapitalizmusnak és a baloldalnak ellentétes oldalaknak kéne lenni a valóságban...

Ateizmus és liberalizmus se nagyon egyeztethető össze...


Szóval ajánlom hogy gondold át milyen értékrendet képviselsz, aztán kezdj el politizálni, és akkor talán nem fogsz összevissza baromságokat írogatni.

2010. szept. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért vallom magam baloldalinak, mert materialista vagyok, nempedig idealista. És világpolgár vagyok. És azért tartom a liberalizmust vallásellenes eszmének, mert a vallás azt tanítja, hogy szégyellni kell az élet élvezését, a liberalizmus meg azt, hogy büszkének kell rá lenni.
2010. szept. 24. 19:11
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja, és azért a kedvenc országom az USA, mert lehet, hogy ott az emberek többsége jobbos meg keresztény de mégis azt csinálhatsz, amit akarsz, míg a nyugat-európai országokban elítélnek az emberek, ha nem veszed fel annak az országnak a kultúráját és viselkedési módját.
2010. szept. 24. 19:12
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
Az NFP-vel szimpatizálok, mert náci vagyok.
2010. szept. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%

Én az Jobbikkal szimpatizálok, mert:


-Magyar vagyok

-Nemzeti radikális vagyok

-Revizionista

-Nem értek egyet a liberalizmussal,antifasizmussal,globalizmussal, antimagyarokkal.

-Szeretem a magyar kultúrát és nem szeretném hogy ellepje Magyarországot a multikulturalizmus

-Kedvenc országom Magyarország

-Elítélem a kommunizmust,liberalizmust,magyarellenességet,anglomániát

-Visszaszeretném állítani a régi magyar rendet:Magyar Királyságot ebbe beletartoznak:Felvidék,Erdély,Délvidék,Kárpátalja,Őrvidék,Muravidék,Horvátország,Bosznia

2010. szept. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kommunisták, majd kapitalisták által kisemmizett és kifosztott nemesi családból származom.


-keresztény vagyok, ultrakonzervatív

-ultrajobboldali vagyok, egy birodalmi monarchiát támogatnék, de ezt csak a nemzetiszocializmussal lehet előkészíteni (inkább klerikális-fasizmus, mint hitlerizmus, de jó lenne az is, csak nem elég szakrális)

-intoleráns vagyok a homokosokkal, liberálisokkal, modernistákkal és az európai keresztény kultúrkörbe asszimilálódni képtelen népcsoportokkal (zsidó, cigány, muszlim, néger...)

-a demokrácia nevű bolhacirkuszban nem veszek részt, mert nincs normális párt, és mert szavazgatással még sehol nem történt rendszerváltás

-az általam támogatott szervezet az MNA, mert ebben a dekandens rendszerben egyedül ők állnak stabilan, és szigorú, katonai rendet képviselnek

-amint borul a globalista bili, támogatni fogom a Hungarista hatalomátvételt

2010. szept. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%

Jobbik szimpatizálok


mert még Magyar vagyok

mert tetszik a programja

mert valahol határt kell szabni a vad kapitalizmusnak

mert nem tetszik hogy a multi kizsákmányol lásd:

nem fizeti a túl órát alig lehet elmenni szabadságra

betegállományról ne is beszéljünk

mert létezik a cigány politikus bűnözés



és a legnagyobb indok mert nem tetszik az igazságtalanság

tudom szinte minden média a Jobbik ellen van

hát ha ők ellenük én velük ;)

2010. szept. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
66%

Én a fidesszel szimpatizálok.

-Kedvenc országom : Magyarország - a hazám

-konzervatív vagyok:

hiszek Istenben

hiszek az emberi tisztességben, jóságban

hiszek a munka erejében

hiszek a családok fontosságában

-Szociálisan érzékeny vagyok:

hiszek a szolidaritásban

-Szeretem a szabadságot:

bízom benne, hogy Magyarország egyszer valóban független lesz

-Azt akarom, hogy Magyarországnak a követendő példa önmaga, a hagyományai legyen.

-Tudom, hogy a globalizáció megszünteti a nemzetek önrendelkezését.

-Tudom, hogy a kapitalizmusnak lassan vége, és bízom benne, hogy Magyarország ezt is túl éli.

-nem érdekelnek a szélsőségek

-nem hiszek a médiáknak, vezényszavaknak, fasizmusnak, antifasizmusnak, rasszizmusnak, liberalizmusnak, ezt csak a kor ügyeletes bohózatának tartom

-A kommunizmust megéltem, és soha többé nem akarom.

-Csak azért sem vagyok fogyasztó, 20 éves a porszívóm, a HiFI tornyom, szervizbe viszem az elromlott dolgokat.

-Nincs kedvenc pártom, mindig figyelemmel és kritikával követem mindegyiket.

2010. szept. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az első hozzászóló véleményéhez, - egyetértek vele.
2010. szept. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!