Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért gondolja Maruzsa államti...

Miért gondolja Maruzsa államtitkár úr, hogy a mai fiatalok nem rendelkeznek önálló értékrenddel?

Figyelt kérdés

2022. szept. 1. 14:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Én most hivnám fel Maruzsa államtitkár urat és kérdezném meg tőle személyesen, hogy miért gondolja ezt!
2022. szept. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én abból ki indulva, hogy 48-ban és 56-ban is voltak 18 évnél fiatalabbak, akik érzékelték, hogy valamilyen elnyomásban szenvednek, vagy ők, vagy szűkebb-tágabb környezetük, azok nyilvánvalóan nem a kamaszos hév miatt csinálták forradalmat..
2022. szept. 1. 14:58
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Azért nem a fideszen kívül ők nem ismernek más értékrendet. Így ha valaki, sz@rik a fideszre, akkor ők azt mondják hogy egy hazaáruló, értékrendélküli, CIA ügynök vagyok a Nyugatról... De pont lesz@rom, csak úgy mint a fideszt...
2022. szept. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
De, ha csak nem vagy gondolatolvasó médium, akkor egyszerűbb ezt tőle megkérdezni, személyesen, ő fogja tudni neked ezt megmondani, mert itt a legtöbbünk nem gondolatolvasó!
2022. szept. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*Azért mert
2022. szept. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
A "Maruzsa államtitkár úr" korában a boomerek nagyrésze ugyan ezt gondolja. Ilyen egyszerű.
2022. szept. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Mert szerintük aki nem a fideszt támogatja, annak nincs értékrendje.
2022. szept. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Nekik arra van szükségük, hogy NE legyen. Majd a fidesz ad nekik.
2022. szept. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mert Orbán még nem lóg....
2022. szept. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem gondolja ezt.

Mi lenne kérdező ha idéznéd amit Maruzsa VALÓJÁBAN mondott, mert ezt tuti nem mondta.

2022. szept. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!