Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Iránymutatást kérek, most...

Iránymutatást kérek, most akkor szabad azt mondani fideszül, hogy "spórolni", vagy "óvatosan kell bánni" a polkorrekt kifejezés?

Figyelt kérdés
2022. szept. 10. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Nyugodtan mondd, hogy takarékoskodni, spórolni. Remélem, most megnyugodtál.
2022. szept. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%

Ezt beszéld meg a kiaszott brüsszelitákkal, akik éppen most döntik be az EU USA parancsra a szankcióikkal.

Ha a liberálisok lennének hatalmon te nem írogatnál itt ostobaságokat, mert nem tudnál fizetni a villanyt, a telefont, az internetet. Csak szólok, hogy Gyurcsányék alatt ez volt. Vagy ettél, vagy rezdit fizettél. Sokan éhen haltak, megfagytak. Olvass utána! Mit képzelsz, miért szavaznak át a mérskelt balos szavazók még mindig jkbbra? Mert emlékeznek, saját bőrükön tapasztalták.

Ha nem tetszik, költőzz Berlinbe!

2022. szept. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, picit megnyugodtam. Ha legközelebb kormányinfot nézek, jobban figyelek majd ;-)
2022. szept. 10. 22:06
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
2! Én Münchenbe fogok!
2022. szept. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

22:06 ez sértő a szegény családok számára.

"rzdit" nem fizettem soha.

De nekem új info, hogy sokan éhen haltak Gyurcsány alatt.

Arra viszont jobban emlékszünk, hogy 47ezer covid halott magyar honfitársunk volt eddig. Gyurcsány alatt? Ja nem...

2022. szept. 10. 22:08
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Megkérdezem az ispánomat
2022. szept. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
2! Tirana picit demokratikusabb!
2022. szept. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Azt szabad mondani:

nem szabad túlköltekezni.

2022. dec. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!