Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A gyakorikérdéseken is polkorr...

A gyakorikérdéseken is polkorrekt diktatúra van?

Figyelt kérdés
Vagy miért törölnek olyan kérdést ami a legkevésbé sem sértő, gyűlölködő vagy rasszista, egyszerűen csak látható hogy jobb oldali beálítottságú. És nem szélsőjobb oldali!! Konkrétan olyan kérdés lett törölve amiben pozitívan jellemeztem a jobb oldali értékrendet. Ebben mi a sértő?? És az Orbánt, fideszt, jobbikot, stb mocskoló kérdések miért maradhatnak ha az enyém nem??

2018. szept. 10. 05:20
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Én nem vettem észre. Sok fideszellenes kérdést is törölnek.
2018. szept. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Itt olyan hasra ütés szerűen törölnek. Például válaszoltam, én nem szeretek dolgozni, ezért nem is dolgozok. Valakik ez annyira sértett, hogy törölték:))
2018. szept. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 tgt ***** válasza:
29%
Biztos valamilyen gyűlölködő felhangja volt a kérdésednek, ha törölték.
2018. szept. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
63%
Az oldal üzemeltetői egyértelműen balosok.
2018. szept. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem azt mondanám, hogy polkorrekt diktatúra van, de van egy-két moderátor, aki egyértelműen balos. Nekem is rendszeresen tűnnek el kommentjeim és kérdéseimre, pedig sem csúnya szavak, sem gyűlölködés, sem személyeskedést nincs bennük, csak nem annyira liberálisnak. Viszont a kommunizmust dicsőítő tartalmak mindig maradnak.
2018. szept. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Feltétlenül az van! Számos kérdésemet törülték már, például mikor megkérdeztem, hogy vajon miért nincs komoly jelentőségű fekete bőrű tudós. Pedig itt semmi rasszizmusról nem volt szó, csupán IQ-beli különbségről. No ezt könyörtelenül kigyilkolták...
2018. szept. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
9%
Igen, mert a Facebook-hoz hasonló tulajdonosai vannak, feltehetően Soros György vagy valamelyik cége pénzeli a gyk-t és az RTL csoporthoz közel álló cég végezheti a cenzúratevékenységet.
2018. szept. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez a "Soros pénzeli" még mindig egy ütőkártya egyesek szerint úgy látszik. Nem védeni akarom az oldalt mert nekem is törölték már válaszaimat de ha nem tetszik akkor nem kell erre az oldalra járni. Ez igaz a többi weboldalra is.
2018. szept. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
aZ sem lehetetlen, hogy a lepontozásokat sem felhasználók végzik -.-
2018. szept. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

" Én nem vettem észre. Sok fideszellenes kérdést is törölnek."


Csak azokat amelyekben trágár szavak vannak kitakarva mint pl.: g*ci stb. Minden mást meghagynak akármennyire úszító is.

2018. szept. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!