Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Orbán, vagy Zelenszkij számít...

Orbán, vagy Zelenszkij számít nagyobb honvédőnek, nagyobb hazaszeretőnek, aki a népe érdekeit inkább tartja szem előtt?

Figyelt kérdés
2022. szept. 19. 01:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
Zelenszkij! Ha minket támadtak volna meg az oroszok minket sikeresen rabigába hajtottak volna, mert a magyar gyáva népség, mint a román, mi magyarok nem vagyunk bátor harcosok, mint az ukránok. Ráadásul orbán megtiltana bármilyen féle ellenállást az oroszokkal szemben, nálunk az oroszok otthon érezhetnék magukat, mert orbán, szíjjártó, meg a többi fideszes vezető kinyalná folyamatosan nyalná az oroszok segglyukát.
2022. szept. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
33%
Zelenszkij alatt Ukrajna egy csonka romhalmazzá vált. Magyarország folyamatosan fejlődik.
2022. szept. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Nem Zelenszkij a hibás, hogy Ukrajna nagy része romhalmazzá, csatatérré vált. Hanem a mi drága orbánunk legfőbb szövetségesének a hatalommániás putyinnak a hibája, hogy Ukrajnából harctér lett. Ne felejtsük el, hogy nem az ukránok, hanem az oroszok kezdték ezt a háborút, amit Hála Istennek elfognak az oroszok veszíteni. Most is folyamatosan szoptatva vannak az orosz megszállók Ukrajnában.
2022. szept. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
Mellesleg Zelenszkijt érdeklik az ukrán emberek sorsa, orbánunk meg azzal van elfoglalva, hogy ő és a fideszes oligarchák tovább gazdagodjanak. Csak most, hogy az EU elzárta a pénzcsapokat kissé szorult a hurok a magyar oligarchák és orbán nyaka körül.
2022. szept. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
58%
Figyelj 6-os válaszoló. Ha én lennék az ukránok helyében, akkor én is inkább meghalnék, mint sem, hogy harc nélkül megadjam magamat az ellenségnek. Mellesleg csak putyin az aki kakaskodni próbált, de rá fog még ő is b.a.s.z.n.i az ukránok elleni háborújára.
2022. szept. 19. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 hosszúhajú ***** válasza:
33%
2018 óta elnök, azóta volt alkalma elégszer a kompromisszumra a tárgyalások alatt a háború előtt.nem hinném hogy azok az anyák, akik elvesztették a gyerekeiket, és azok az árva gyerekek, akik az apjukat, ők is egyetértenek veled. a nőkről már nem is beszélek. a kakaskodáshoz két ember kell. egy kakaskodik, a másik beleáll. ami várt volna rájuk ha kompromisszumot kötnek az messze jobb, mint amibe kerültek, az évtizedekig tartó gazdasági felépülésről már nem beszélek... európa tapsolt zelenszkijnek - eleinte. pár év múlva nem fog.
2022. szept. 19. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 hosszúhajú ***** válasza:
49%
ami azt illeti már most se tapsol..
2022. szept. 19. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
57%
Jól van 8-as én is sajnálom a halott gyerekeket, az árva gyerekeket, meg azokat, akiket kivégeztek, vagy megerőszakoltak Ukrajnában az oroszok. De én mindig is militarista, fegyver bu.zi voltam, szóval én is szívesen kimennék Ukrajnába az oroszok ellen harcolni, csak nem akarom itt hagyni az anyámat és a nővéremet magukra.
2022. szept. 19. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 hosszúhajú ***** válasza:
22%
pont ez az. te választhatsz. az ukránokat nem kérdezte meg zelenszkij.
2022. szept. 19. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
Na igen! Azonban, ha nem itt élnék Magyarországon, hanem Ukrajnában élnék, akkor én is harcolni akarnék. Főleg, ha az oroszok miatt meghalt volna az anyám, vagy megerőszakolnák a nővéremet, vagy elpusztítanák a házunkat és ezáltal minden oda lenne, akkor én bosszúból csatlakoztam volna az ukrán hadsereghez, hogy oroszokat ölhessek.
2022. szept. 19. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!