Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A rekord élveszületés visszaes...

A rekord élveszületés visszaesés a CSOK kártékonyságát bizonyítja? Elértük a CSOK-kal, hogy egy fiatal ne tudjon családot alapítani?

Figyelt kérdés
A fiatalok esélye a saját otthonra a nullára redukálódott a CSOK okozta ingatlanárrobbanással, ezért nem vállalnak gyermeket?
2022. szept. 24. 14:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Az Orbán kormánynál nagyobb átok nem volt ezen az országon pedig volt benne részünk. De a félkiflis Orbán kormány kimaxolt mindent amit csak lehetett azért, hogy ez az ország minden szinten élhetetlenné váljon.
2022. szept. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Főleg hogy aki CSOK-ot vállal most a 11% alapkamat majd kemény lesz aki előre vette fel, és nem nem össze. 😢
2022. szept. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Egy átlagos fiatal 1-2 gyereknél többet akkor sem tervez, ha Orbánék megfeszülnek. Amikor arról beszélnek, hogy a nőknek még 29 éves kora előtt meg kell szülnie az elsőt, hogy legyen idő második, harmadik gyerekre totál tévedésben élnek velünk kapcsolatban. Nőként mondom ezt. Mert az átlagember tisztában van azzal, hogy mivel jár a gyerekvállalás, milyen költségekkel és lemondásokkal, aminek a csok csak a töredékét fedezi. A csok okozta ingatlanárrobbanással csak azt érték el, hogy aki csak 1-2 gyereket akar (a nagy többség), az még ezt se vállalja be.
2022. szept. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
23%

Azért, amelyik fiatal élelmesebb fajtához tartozik, mint én és nem mindenféle magasztos, idealista elvek alapján választ egyetemi szakot, hanem kőkemény racionalitással, annak nem fáj úgy a magas ingatlanár és kitudja használni a csokot, babvárót.

Nálunk a 3. gyerek most van úton.


A családban én ilyen vagyok.

De, a húgom például idealista, irracionális gondolkodású, most dolgozik a közszférában és káromkodik,hogy nem tudja megvenni az új Iphonet.

Sajnos a nők közül nagyon sok az ilyen, de férfiak között is előfordul.

2022. szept. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

15:21


Nem beszélve aki megtanulja az angolt és nem a balkánon tervezi a jövőt.

2022. szept. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
4: corvinus pénzügy szakon végeztem, és a családom részéről is meg vagyok támogatva. Így sem vállalnék be soha 3 gyereket, ez nem az én műfajom. Ha nem ülnétek olyan magas lovon, akkor talán értenétek a nők gondolkodását.
2022. szept. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
A zemberek maguk (de)generálták fel a lakásárakat a csillagos egen is túlra, lényegében tehát a zemberek saját maguknak csinálták meg ismét a xart:).
2022. szept. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
44%
#7, nem. Orbán és bandája volt.
2022. szept. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező, miféle "rekord élveszületés visszaesés "-ről hazudozol itt?

Semmi iylen nem volt.

Miért kell mindig hazudni, ráadásul ilyen ostobán?

2022. szept. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 mindentudó99 ***** válasza:
48%
Ez csak azt bizonyítja hogy nem tudsz gondolkodni kerdező. A covid előttig emelkedett a szám. Aztán jött a vírus most a háború. Minden megváltozott minden bizonytalan. Ilyen helyzetben nem csoda ha csökken a gyerekvállalasi kedv.
2022. szept. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!