Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz a 444 újságírójáva...

Egyetértesz a 444 újságírójával , hogy nekünk magyar embereknek is fájnia kell és gazdasági visszaesésesnek kell lennie szolidaritásból az ukránok felé?

Figyelt kérdés
[link]
2022. máj. 5. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Összes libero csürhét kiraknám az ukrán frontra azt ott lehet forrongani.
2022. máj. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyre jobban nem érdekel az ukránok búja, baja, nyomora. Nem mi hoztuk a nyelvtörvényt, nem mi kértük őket, hogy verjenek meg kárpátaljai magyarokat, és legyünk őszinték, Ukrajna nem igazán törekedett barátságos viszonyra egyik szomszédjával sem, szóval magukra vessenek!
2022. máj. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Falumbeli kisebbség xarabbul élne,én már nem bírnám napokig se, vén paraszt vok.
2022. máj. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
S ha nekünk fáj, az tényleg segít bárkin is? Ahogy elnéztem, az olaj ára nem bezuhant Európa nagy ötlete után 🙄.
2022. máj. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közünk a háborúhoz, szóval ne fájjon nekünk semmi. Ukrajna pedig nem volt valami barátságos a magyarokkal és Magyarországgal soha sem, szóval kisujjamat sem mozdítanám. Örüljenek inkább, hogy küldjük a segélyeket és befogadjuk a menekülteket.
2022. máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Liberális beállítottságú vagyok, de leszarom az ukránokat az elejétől fogva, már sok éve, nem a mostani háborús helyzet miatt alakult úgy a véleményem róluk, ahogy.

Koszos, utálatos nép egyébként.

29F

2022. máj. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bőven rászolgáltak arra, amit kapnak. Mocskos egy népség.
2022. máj. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amennyi hazugság terjeng a 444-ről...
2022. máj. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!