Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Nagyon el vagyok keseredve az...

Nagyon el vagyok keseredve az országunk helyzete és a Fidesz okozta totális kilátástalanság miatt, miben reménykedhetek? Mibe kapaszkodjak?

Figyelt kérdés
Kérlek mondjatok olyan dolgokat amiből erőt lehet meríteni, amiben lehet reménykedni ma egy hazáját szerető magyar embernek aki itt képzeli el a jövőjét és itt szeretne családot alapítani.

2022. okt. 12. 12:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
Get a life...
2022. okt. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
Két opció van. Vagy benyomod a köztévét, beköveted a megafont a face-en és akkor annyira lebutulsz, hogy azt hiszed, hogy M.o. egy igazi meseország. Vagy reménykedsz egy kormányváltásban.
2022. okt. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
22%

IMF: A magyar növekedés lehet a második leggyorsabb a feltörekvő Európában


[link]

2022. okt. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
19%
Én is, de pont ezért szavaztam a Fideszre, hogy a lehető legjobban megússzuk.
2022. okt. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
2-es vagyok. Igen, pont erről beszéltem, amit a hármas és a négyes csinál. Sokkal jobb cucc, mint bármilyen drog. :D
2022. okt. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Semmi nem tart örökké, így a jelenlegi vezetés sem, a gazdasági válság pedig szintén el fog múlni. A kérdés csak az, hogy meddig tart, de szerintem belátható időn belül változás lesz. A fiatalabb generáció már nem kér ebből a rendszerből, mérgező közegből és kiszámíthatatlanságból.
2022. okt. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
A Kormányváltásban én nem tudok reménykedni. Hiszen most voltak a választások, és elsöprő győzelmet aratott a Fidesz. Én ezért arra nevelem a gyerekeimet, hogy menjenek ki ebből az országból. Szerintem igazad van, és Magyarországnak végleg kapáltak. Szerintem a Fidesz-szavazók meg is érdemlik, csak a többieket sajnálom. Velük együtt persze magamat is.
2022. okt. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
6-os Pontosan. Meg kell várni, míg a mostani diáktüntetések résztvevői felnőnek és a mostani fidesz szavazók (főleg nyuggerek) kihalnak és akkor lesz rendszerváltás.
2022. okt. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
25%
A libbantokkal sokkal jobban jártunk volna.😢🤡
2022. okt. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hát.... bíztasson atudat, hgoy akár Fidesz, akár más, úgyis kidöglünk mind, erre már kár gyereket tervezni.

https://www.youtube.com/watch?v=SpTRaCjrJG4&ab_channel=Hogya..

2022. okt. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!