Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Igaz hogy Vona kijelentette,...

Igaz hogy Vona kijelentette, hogy azok a cigányok, akik dolgoznak, beilleszkedtek, stb. a testvéreink?

Figyelt kérdés

Valami beszédében volt ez. Nem sokkal mellettük tüntettek a cigányok, hogy egyenlő bánásmódot szeretnének.


Érdekes, hogy a cikk amiben ez volt már nincs fenn a kurucon. (Vagy csak én nem találom. Egy linket nagyon megköszönnék.)


2010. szept. 27. 15:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Ez így van, függetlenül attól, hogy kijelentette-e vagy sem.
2010. szept. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés.
2010. szept. 27. 15:27
 3/16 anonim ***** válasza:
60%

Meg az is érdekes, hogy a nagyobb hírportálokon a büdös életben nem lesz fent, már ha kijelentette...


Mert ugye Vonát már csak ilyen fajgyűlölőnek kell beállítani.

2010. szept. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20%

Az én szememben 1 cigány nem lesz testvér. Maradjanak maguk közt.

Arról nem beszélnek h 1enlő bánásmódba nem fér bele az h buszon beugatnak h sápadt magyar meg még írhatnám.?

Majd ha úgy fognak élni mint a magyar. úgy fognak beszélni/tömegközlekedésen kussolni ahogy az mi tesszük. Akk lehet jobb közérzetem lesz.


Nekem itt senki ne magyarázzon békülésről meg felzárkóztatásról mert semmi értelme nincs. 2 külön fajt 1másnak csapni? Mire jó az? Arra h korcsok legyünk? Mert másra fix h nem jó.

A felnőttek közt lehet nem drasztikus a cigány magyar viszony. de tanulók között nagyon is elkeserítő. Fenyegetések/Lopások/Alázások sora megy a cigány tartalmú intézményekben. Nem h ezzel foglalkozna a mocskos kormány.

18/F

2010. szept. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%
A kuruc a megbízható forrás, gratulálok, fiam.
2010. szept. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Megkérek minden kedves jelenlévő Jobbikos/baloldali/stb. (nevezzük most csak simán agymosottnak) hogy a kérdésre válaszoljon, egyébre nem vagyok kíváncsi...
2010. szept. 27. 15:44
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom.
2010. szept. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy kíváncsi az én mondataimra se amiket leírtam fent. Akk ez se érdekeljen. Különben is már 3x meglett volna amit keresel. Ennyit erről.

Olyan dolgokkal foglalkozol amik teljesen jelentéktelenek.

2010. szept. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezd meg tőle bszdmeg!
2010. szept. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Te aztán biztosan tudod, hogy kinek mi a jelentéktelen. :)) Ezen jót derültem. És igen, ha nem a kérdésre válaszolsz, akkor tényleg nem érdekel, hogy mit akarsz írni...


Nem tudom neked mennyire szúrja ki a szemed a válaszadás fölött hogy:

"Ne OFFolj! Azaz ne kezdj új téma boncolgatásába, új, a kiírttól teljesen eltérő kérdések feltételébe!" :)

2010. szept. 27. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!