Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Fidesz kijelentette "nincs...

A Fidesz kijelentette "nincs cigány bűnözés" Akkor ez mi?

Figyelt kérdés

Elmesélném a mai napi kis történetemet.


Busszal hazafelé félúton felszállt pár fiatal cigány gyerek, leültek hátra. Egész úton tőluk volt hangos a busz. Felváltva hangoztatták ezeket: "Éljen a Jobbik, mi?", "büdös nácik vagytok", "rasszista nép ez", "majd megtanuljátok mi az a balsors", "majd eljön az idő, ne féljetek"..és még hasonló szépeket magyaráztak.


Egyszer csak én elkövettem egy "hibát". Hátranéztem és egyből vissza. Elkezdtek dobálni mindenféle összegyűrt kemény papír galacsinnal.

Először nem vettem észre. Arra lettem figyelmes, hogy koppan a fejemen valami. Olyan 5-ször dobálhattak meg valamivel. Persze közben magyarázták az intelligens trágárságaikat. Épp leszállni készültek, és mellettem álltak meg - várva, hogy leszálljanak. A leghangosabbik mondta nekem: "nem én dobáltalak amúgy".

Addigra bennem kicsit felment már a pumpa. Amúgy is elég vehemens természet vagyok, kiállok magamért mindig. Rávágtam: "Engem nem érdekel, hogy ki volt, miért kellett dobálni?". Az csak ismételgette, hogy nem is ő volt. Aztán elkezdte megint mondani a beszédét: "Ettől lesz szebb jövő, ettől ettől?" Erre én hülye: "Hát tőletek biztos nem lesz szebb." Ekkor kaptam egy addigi legerősebb dobást a homlokomra. Az eléggé fájt, mit ne mondjak.


A legszebb, hogy az emberek, mint a robot, csak néztek előre, meg sem mozdult senki. Akárki akármit mond, egy rendes ember azért felszólal, hogy legalább hagyják abba, persze normálisan. De nem, senki. Legalább akkor szólhattak volna, hogy héj te, dobálnak, vedd észre. De még persze azt sem. Ez számomra a legszomorúbb dolog ebben. Miért kell ezektől félnünk? Tudják, hogy megfélemlítenek bennünket, ezért csinálják. Mi lesz legközelebb? Most már felismernek, egy célpont is lehetek ezek után nekik. Mi van, ha legközelebb kórházban végzem? Félek...


Félreértés ne essék, a tipikus cigányokkal van itt a gond, nem a normális, nem majmok között szocializálódott fajról. Aki normálisan viselkedik cigány létére, azzal semmi bajom az ég világon. De gondolom senkinek sem kell ezt az aljasabb réteget bemutatni.


Köszönöm


2011. márc. 23. 12:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
9%
Feltételezem, véletlenül sem újnyilasnak voltál öltözve.
2011. márc. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
dehogy nincs cigóbűnözés,azért vannak a börtönök meg a nevelőintézetek tele velük,csak ezt mindenki a szőnyeg alá söpri,nem foglalkoznak vele,többek között az SH-s cenzorok és töröltek egy hasonló kérdést amit én tettem fel pár napja provokáció címén.csak gratulálni tudok hozzá!
2011. márc. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Remek feltételezés. De csak ennyi a véleményed?

Egy lány voltam a sok ember közül a buszon.

2011. márc. 23. 13:00
 4/19 anonim ***** válasza:
68%

"Feltételezem, véletlenül sem újnyilasnak voltál öltözve."


Tilos talán annak öltözni? Ha esetleg annak volt öltözve, akkor kötelező így viselkedni? Egy átag újnyilas odamegy-e a feltűnően nagyorrúhoz a buszon b@szogatni?


A kérdésre is válaszolva: ez nem bűnözés. Ez "csak" a cigánykultúra része. Nyilván ha a magyar kultúrába beépítenénk a nagy orr kötelező beverését, akkor tiltakoznának a "liberálisok". De amíg nem őket diszkriminálják, addig minden természetes, és mindent úgy kell elfogadni.

2011. márc. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Persze, ez még nem bűnözés. De ezek után akármi is történhet. Semmit nem csináltam, és elkezdtek dobálni, magyarázni. Mivel visszaszóltam(egy tipikus cigánynak ez nem tetszik), így a legközelebbi alkalomtól félek, mikor újra meglátnak.

Elég zűrös városban laknak ezek Pesttől nem messze, ahol a lakosság nagy része cigány. Nem a rendesebbik fajtából. Elhiszem, hogy ezek akármire képesek. Már előre leforgattam a fejemben, hogy miket csinálhatnak velem a buszon(késelés, egyebek).

2011. márc. 23. 13:07
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Sajnálom hogy akkor nem szállt fel egy csapat megtermett skin lehet rögtön elhallgattak volna, de legalább is biztos nem "büdös náciztak volna" amiről fogalmuk sincs mit jelent, mert csak azt értik meg hogy fux...meg majomkodnak.
2011. márc. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
4%

Ezt a sztorit nem hiszem el.

Ha kötekedni akartak volna, nem náciznak.

2011. márc. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Kérlek akkor ne írj, ha nem hiszed el. MI olyan hihetetlen benne egyáltalán? Az aranyos kis cigányok ilyet nem csinálnak? Mindennapos esetek egyike ez.

Mért nem náciztak volna? Mondtak azok mindent, de a legjavát le is írtam ide.

2011. márc. 23. 14:01
 9/19 anonim ***** válasza:
79%

dubiis libertas:

Nem, igazad van, ezeknek nem szokásuk hülyeségeket ordibálni, meg kötekedni, mindegyik csupa rendes, tisztelettudó gyerek. Főleg azok, akik folyamatosan szúrós szemmel bámulnak a kapucni alól...

2011. márc. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Cigánybűnözés igenis van.

http://www.youtube.com/watch?v=62TosHbni_8


Mondjuk nálunk a Felvidéken sokkal nagyobb arányban vannak cigók mint Magyarországon mégsem csinálnak túl gyakran ilyeneket. Az itteni nép (magyar-szlovák) eggyüttesen üti szét az ilyeneket. És a rendőrök is sokkal jobban ütik őket, néha indokolatlanul is :)

2011. márc. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!