Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A kérdés egyszerű. Melyik...

A kérdés egyszerű. Melyik pártra szavaznál,ha ma lennének a választások?

Figyelt kérdés

2022. okt. 15. 12:27
A kérdező szavazást indított:
Mi Hazánk
Fidesz
A Nép Pártja(Jakab...)
Egyesült baloldali ellenzék
Kutya párt
Gattyány pártja
Senkire
Még nem tudom
55 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Holló rend párt
2022. okt. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

Én a Mi Hazánkra, ugyanúgy, mint áprilisban.

Jakabot talán nem kellett volna felrakni, mert szerintem nem lehet rájuk szavazni. Vagy igen?

2022. okt. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
7%
Vegyük akkor sorjába a lehetőségeket: A Tianyátokra biztos hogy nem, populista neonácik. Szarbánékra csak szimplán fasiszták, és szarrá lopnak minket...Jakab már szépen levitézlett, nyilván nem akar elmenni Tesco-ba árut tölteni, valamit ki kellett hogy találjon...Nép Pártja nevetséges. Egyesült Ellenzék...egyszer volt Budán kutyavásár...egyszer szavaztam ezekre a gec..kre, többet biztos hogy nem. Ha már Kutya, a Kétfarkúak olykor szórakoztatóak, ami önmagában értéket teremt...ettől még nem szavaznék rájuk. Gattyán...:DDD ennél nagyobb vicc nincs mint ez az ember. Mit a szexcam területén elért az dicsérendő. :D Mondjuk vannak jobb oldalak mint a LiveJasmin. Aztán nem említetted az Iszommot meg az őskomcsi Thürmert, ehhez a válogatáshoz már csak ők hiányoznak. Összefoglalva arra jöttem rá, hogy azzal járok a legjobban, ha megalapítom a Feketerigó Pártot. A gyűléseket erdő közepén fogjuk tartani, ahol kikérjük majd az Ősanya véleményét a döntéseink meghozatalához.
2022. okt. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem nem tűnnek populistának, amiben radikálisak, megoszlóak abból nem engedtek, és nem is fognak. Neonáci? Miért is? Az mindig elhangzik, hogy tisztelet a kivételnek, ha esetlegesen egy adott nép csoport állatkodását kritizálják. Ugyanúgy odamennek pl egy pedofilhoz, ha c, ha fehér. Rengeteg videót néztem tőlük, őket kritikával illetőkről, szinte mindig bele lehetett kötni az őket ért kritikákba. Kérlek fejtsd ki miért gondolod így!
2022. okt. 17. 20:53
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

Az a baj, hogy nektek Mi Hazánkosoknak Toroczkai karlendítős képe sem elég ahhoz, hogy felfogjátok hogy egy neofasiszta mozgalom a párt.

Gyűlöletetkeltő kirekesztő pártra nem tudnék szavazni sosem.


Kérdésére válasz : egyikre sem. Utálom a Fideszt is a DKt is, valamint Jobbikot is. De ha fegyvert fognának a fejemhez, akkor Momentum.

2022. okt. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Momentum? Te tényleg ennyire idióta vagy? Toroczkai "karlendítős" képe pedig egy római arénában volt, ahol ez normális.(ha tanultál volna történelmet tudnád...)
2022. okt. 18. 08:31
 7/11 anonim ***** válasza:
44%

Arra irányult a kérdés mire szavazok, fogadd el a véleményem, én sem hülyéztem le senkit bár egy mi hazankos droidtól mit várunk..

Karlendítős római aréna... Magyar ember nem csinál karlendítést.


Az a sok neonáci nyilatkozat, jobbik, gárda stb... Normálisan országban már rég börtönbe ÜLNÉNEK az ilyenek. Semmivel sem jobbak mint a nemzetiségi bűnözők.

2022. okt. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A Mi Hazánkkal az a gond, hogy egy külpolitikai atom lenne. Azt mondják amit az egyszerű ember gondolt, tehát radikális, stb., de ez a politikában nem működik. Orbánnak az a híres mondata is erre utal, hogy "ne azt nézzétek amit mondok, hanem amit teszek!" Például: az EU-ban minden tagállamnak kötelező előbb-utóbb bevezetni az eurót, ezért mi nem mondhatjuk hogy nem akarjuk bevezetni, de ami a gyakorlatban történik az az hogy nem vezetjük be. A Mi Hazánk jó hogy ott van a parlamentben, de Isten mentsen meg attól hogy kormányra kerüljön.
2022. okt. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

3-as voltam, oké, legyen. Miért neonáci párt a Mihazánk?

Ezért például:

[link]


Vagy talán ezért:

[link]


Vagy ezért: https://www.youtube.com/watch?v=tSBcdfrNTwE


"A civilizáció felszámolására használt biológiai fegyvernek nevezte a cigányságot és a koronavírussal hozta párhuzamba a romákat Toroczkai László, a Mi Hazánk elnöke Jászapátiban."


Vagy ezért:

[link]


Populista:

"A populista vezető vagy párt önmagát nevezi ki a társadalmi többség, a nép egyedül méltó képviselőjének. A populista párt, vezető sokszor maga igyekszik meghatározni, hogy a társadalomnak melyik csoportját tekinti az „igazi népnek”. Vagyis a jó emberek csoportját definiálja. A többiek pedig egyöntetűen rosszak. Ez az identitási politika Jan-Werner Müllernél jelenik meg, mint populista jellemző, és jelenthet rasszista, etnikai vagy vallási megkülönböztetést." (cigányság, bu..ik, Brüsszel, zsidók, háttérhatalmak, migránsok...tudod miről van szó...)


Persze, a Fidesz populizmusát nem tudja überelni a Mihazánk, ez tény, de természetesen jellemző rájuk is.


De egyébként erről az egészről teljesen felesleges beszélni, mivel a Mihazánk a Fidesz érdekeit szolgálja teljes mértékben. (Ahogy közvetlen vagy közvetett módon az összes többi párt is.) Itt már pártállam van, Fidesznek teljhatalma van, nincsenek fékek és ellensúlyok. De mindegy is, higgyetek amiben/akikben akartok, hogy majd elhozza a kánaánt. :D Én már csak magamban hiszek, politikusoknak soha.

2022. okt. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
31%

Mi hazankra! 卍


Egy ócska vidéki rasszista 6 elemivel rendelkező náci vagyok卍


Fujjlmbtqpciganyokgazdagokzsidokeunatousademokracia

2022. okt. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!