Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Győzike Fidesz tag lett...

Győzike Fidesz tag lett hivatalosan is - hogy látod Fidesz hasonló intelligens becsületes magyar emberekkel van tele?

Figyelt kérdés
[link]

2023. jan. 3. 10:13
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

9-es Milyen megalázó amit írsz. Még véletlenül sem szeretnék Fidesz tag lenni ilyen áron.

10. Sokkal értelmesebbek. Az hogy nem szereted őket még nem azt jelenti hogy buták.

Én sem szeretem a Deutsch Tomit vagy Kósa Lajost vagy Németh Szilárdot de legalább okosnak tartom őket Fidesz szinten. Na jó vicceltem :DD

2023. jan. 3. 13:39
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért megalázó? Szerinted Győzike ért a gazdasághoz? Mert szerintem nem. De arra pont jó lesz, hogy plusz szavazatokat szerezzen.
2023. jan. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
24%
11. Gurmai értelmes? Nincs több kérdésem:)) a Te szinteden jó eséllyel:P
2023. jan. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

13. Megint a hülye fideszes logika, hogy ha nem vagyok fideszes akkor csak ellenzéki lehetek, és ha ellenzéki vagyok akkor az egész ellenzéki bagázs az én felelősségem hogy kik vannak ott.

Miért kellene nekem védenem az ellenzéket?

Inkább nagyon nem kell védjem a Fideszt, mert az őszintén védhetetlen.


12. Győzikének megalázó hogy erre kell csak. De a Fidesz nem csinál nagy ügyet abból ha érdeke úgy kívánja bárkit vérig sért, csontig aláz, és porba tipor. Igaz pszeudo-keresztény párt.

2023. jan. 3. 14:57
 15/20 anonim ***** válasza:
6%

14 Megint a hülye balos logika. Egy agysejtes működés.

Aki az ellenzéket szóba meri hozni, az csak Fideszes lehet.

Ki kérte, hogy védd az ellenzéket? Miért van nektek felmentésetek magyar nyelvből? És gondotok a szövegértéssel?

2023. jan. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

15. Az hogy átfogalmazod az én válaszomat fordított értelműre, még nem azt jelenti hogy saját gondolatod van! Próbálj saját úton elindulni.

Kísérletet teszel az ellenzékiek agysejtjeit számolgatni virtuálisan: nem fog menni mert még mindig eggyel több van mint neked.

Magyar nyelvi ismereteimet is felhozhatod, nem biztos hogy előrébb végeznél.


Őszintén szólva ez már pszicho-fidesz kurzussá kezd válni, ahol ha valaki nem ért veled egyet, akkor le kell dorongolni, hogy érzelmileg megmagyarázd magadnak, miért vagy felsőbbrendű nála. Könnyen átlátható és sajnos végletesen egyszerű logika egy vitában. De nem is vártam mást sajnos...

2023. jan. 3. 15:09
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

16 Mégis elkezditek újra meg újra az értelmetlen vitát. Mert fotelhuszárok vagytok.

A kettős mércétekkel, a gondolat nélküliségetekkel, a minden rossz sirámaitokal, a befordultságotokkal. Annyira szánalmasak vagytok, hogy néha már tényleg megsajnállak.

De aztán rájövök, lehetnétek értelmesek is, ha arra fordítanátok egy kis energiát. Szóval ja, lehet nem vártál mást, viszont, hogy mit vársz, engem pont nem érdekel.

Inkább szedd össze magad.

2023. jan. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Koplárovics Béci ***** válasza:
90%

"Egyébként szerintetek Gurmai Zita, Bangóné, Szabó Timi vagy Tordai értelmesebb?"


Tehát a fidesz is alkalmazhat hülyéket, ha az ellenzékben is vannak? Farokméregetés, hogy hol vannak nagyobb barmok? Vicc, hogy a magyar politika arról szól, hogy milyen hülye a másik oldal, de egyik oldal sem tud arról beszámolni, hogy ő miért jó. Mind a fidesz, mind az ún. baloldal összes tagja és szimpatizánsa egy idióta. Örülök, hogy egyikhez sem adtam a nevem.

2023. jan. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
7%

Sajnos az ellenzékben csak azok vannak. Ebben különböznek.

Nincs itt farokméregetés. Négy évente elég egyértelmű döntés születik.


Az, hogy valaki döntésképtelen és azt mondja, de jó, hogy nem adtam hozzá a nevem...

Dehogynem.

A hallgatás beleegyezés a többség akaratába.

2023. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nincs itt semmiféle többség, te balfsz bohóc fogalmatlan vakhangya! 🤣🤣🤣 Ki a többség, te szerencsétlen? He? A 20-25%?

Azt hiszed, a fityisz örökké fog kormányozni? He? Megnyugtatlak, NEM! Hol volt a fityisz, amikor már mi voltunk és hol lesz, amikor még leszünk? He?

Lehet, hogy az ún. ellenzék is nagyrészt h*lyék gyülekezete, de nem ők "kormányoznak"! Ezek a lóf*szjóskák azt se tudják, hogy mit tegyenek ebben a válságos helyzetben! Most tapsolj a kibszott jó áraknak és szopd a fszt, te kibszott balfsz vakhangya! Térdelj Orbán képe elé és imádd, te kutya! 🤣🤣🤣 Csak röhögök rajtad!

2023. jan. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!