Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Eleged van a kormányból?...

Eleged van a kormányból? Alapítsunk egy új, erős, becsületes ellenzéki pártot ami képes megdönteni 2018-ban a fidesz és Orbán Viktor teljhatalmát!

Figyelt kérdés

Tisztelt Magyarok!

Az utóbbi hetekben szemmel láthatóan elkezdődött a kormány elleni közfelháborodás. (Ezt kezdjük megszokni 6 évente ez a folyamat kezdődik elölről csak a politikusok cserélődnek.)

Az ellenzéki, szakértői stb. média rendre arról beszél, hogy valami "mozgolódás" elkezdődött, de nincs alternatíva (ellenzéki párt), ami komoly veszélyt jelenthetne a kormány számára.

Nem vagyok politikus, párt tag sem vagyok, tisztában vagyok vele, hogy vicces a gyakorikerdesek.hu-n párt alapításra embereket toborozni, de úgy gondolom, hogy valahol muszáj elkezdeni a munkát.

Ha Titeket is elkeserít az ország gazdasági, politikai és életminőségi helyzete, a közpénzen való urizálás, a kormány luxus életvitele és a haverok milliárdjai, akkor ne habozzunk tovább, alapítsunk új pártot és nyerjük meg a 2018-as országgyűlési választásokat. Állítsunk fel egy szakértői kormányt a közjó érdekében és teremtsünk jó életet Magyarországon!

Ha egyet értesz velem Kérlek vedd fel velem a kapcsolatot és kezdjük el a munkát!: magyarorszagert2018@gmail.com



2016. okt. 11. 15:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
24%
Hát nincs sok mondanivalód, csak az, hogy váltsuk le az Orbán szakértői kormányát a mi szakértői kormányunkra. Erre mondják azt, hogy a korrupció az, amiből engem kihagynak.
2016. okt. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%

Én benne vagyok.

Azonban nem támogatom, hogy írjunk az e-mailedre. Szerintem itt tökéletesen meg tudjuk beszélni a teendőket. Hadd lássa minden ember, hogy miről is van szó. Nem kell elrejtőzni magánbeszélgetésekbe.

2016. okt. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Pont ezért várom a jelentkezőket, mivel én nem sokat konyítok a politikához de a vállalkozó szellem nagyon erős bennem, mivel vállalkozó vagyok.

Olyan vállalkozásba kezdtem bele amihez egyébként közöm nem volt soha előtte, de szűk 2 év alatt félig-meddig már sikerre vittem.

Orbán olyan szakértői kormányt alapított aminek miniszterei, közjogi méltóságai 20-30 éve a barátai, egykoron koleszos szobatársai, egyetemi szaktársai.

2016. okt. 11. 15:37
 4/22 A kérdező kommentje:

2. válaszadónak: Támogatom az ötletedet!

Várjuk meg míg valamelyest felkelti ez a poszt az emberek érdeklődését (ami reméljük megtörténik) és kezdjük el közösen a munkát!

2016. okt. 11. 15:40
 5/22 anonim ***** válasza:
91%

Fura, hogy itt ilyet olvasok...

Ha ez nem trollkodás, engem érdekelne a dolog, viszont kellene egy részletesebb leírás.

2016. okt. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
3.válaszolónak: nem trollkodok, csak elegem van mint sokan másoknak is! A részletesebb leírást is együtt dolgozzuk ki, mivel nem vagyok se politológus se politikus, csak egy fiatal vállalkozó aki el akar valamit kezdeni az ügy érdekében.
2016. okt. 11. 15:59
 7/22 anonim ***** válasza:
82%
Mi lenne a pártnak a célja? Mit ígérne az embereknek, és azt hogyan valósítaná meg?
2016. okt. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Mindenkinek: Én már részese voltam egy nagy méretű összefogásnak a 2014-es önkormányzati választásokon. A mi városunkban a fidesz egy elég gusztustalan kampányt bonyolított le amin az emberek igen csak felháborodtak. Ennek az eredmény lett, hogy a fidesz 22% - 78% -os arányban elvesztette a választást a néppártal szemben. (Az már más kérdés, hogy azóta szeretett néppártos polgármesterünket kilóra megvette a fidesz...)

De ezen történés alapján tisztában vagyok vele, hogy egy nagy méretű összefogással mi mindent lehetne elérni.

2016. okt. 11. 16:07
 9/22 A kérdező kommentje:
4. válaszolónak: Először is találjunk ki közösen a párt nevét, a céljait és utána kezdjünk el tovább gondolkozni.
2016. okt. 11. 16:10
 10/22 szántóvető ***** válasza:
72%

végül is igazad van,a fidesz sem csinál semmit különöset csak elosztja az eu-s pénzeket(ill annak egy részét ellopja.)brüsszelben hőbörögni meg bárki tudna.

én nem kezdem el a munkát,de a háttérből szimpatizálok veled ill szavazok is rád ha úgy alakul hogy már eljutottál a pártalapításig.sok sikert!

2016. okt. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!