Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Újabb erős baloldali politikus...

Újabb erős baloldali politikus csatlakozott a DK-hoz, ezen a héten a második. Beigazolódni látszik az, hogy a következő országgyűlési választáson csak Orbán és Gyurcsány közül lehet majd választani?

Figyelt kérdés

[link]


Bedarálja az ellenzéki pártokat a DK, ha így folytatódik, a többi ellenzéki párt a parlamenti bejutási küszöb alá kerül, a DK pedig a teljes ellenzék legerősebb pártja lesz. Valóra válik Orbán álma, egy olyan ellenzéket kap, ami csak látszat lesz a külvilág felé. A DK és a Mi Hazánk abban közös, hogy mindkét párt működése szempontjából lényeges a Fidesz hatalmon maradása.



2023. márc. 16. 20:52
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
100%

#39: "Gyurcsány szépen kérte ugye, hogy szavazzunk az összefogásra, és segítsük a kampányt. Tudod, ha tényleg ezt akarta volna, akkor mindössze egy körlevelet kellett volna kiküldenie.



Nem tette, és mi értettünk belőle."


Ezzel tehát elismered, hogy miattatok lett a Fidesznek kétharmada. Köszönöm, nincs több kérdésem.

2023. márc. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 DK-s ***** válasza:
0%

Győzködhetsz, vádaskodhatsz, de lepereg.


Minket nem érdekel sem az utólagos megmagyarázás, sem a belemagyarázás. Megyünk szépen az elveink után, akár tetszik akár nem.


Amíg Gyurcsány támadását tartjátok szem előtt, addig azt mondjátok hogy "hajrá fidesz".


Mindig "ti" kezditek, aztán besértődtök ha kaptok egy két sallert az EGÉSZ DK-tól, majd mutogattok ránk hogy a mi hibánk.


Szánalmas.

2023. márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
100%
#42: Csupán tényeket közlök, a te válaszaid alapján. Azt mondod, hogy a Gyurcsányt utálók valójában a Fideszt támogatják, miközben te meg épp most mondtad, hogy MZP miatt nem támogattátok az Összefogást. Akkor ezzel ti kit is támogattatok, az nem jutott eszedbe? Na ez a valóban szánalmas.
2023. márc. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
77%
@42 Micsoda sallerek csattognak rajtam a DK-tól. Ember, nekem személy szerint anyagi értelemben sokkal jobb, amíg a Fidesz van kormányon, többsávos adózással ezerszer jobban szopnék. Az erkölcsi hulladékságra nem vagyok kíváncsi, viszont ebből meg a DK-nál sem látok jobbat.
2023. márc. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 DK-s ***** válasza:
0%

#43-nak:


Megint a szavakat forgatod, és "megmagyarázol".


Értsd már meg hogy minket nem érdekel, hogy SZERINTETEK mi-hogy volt, és az hogyan magyarázható. Mi tudjuk hogy mik történtek, azt is hogy miért, és a történtekhez tartjuk magunkat.


Makizaj első dolga az összefogás jelöltjeként az volt, hogy képes volt megkeresni személyesen Gyurcsányt, és megkérni hogy a DK ne kampányoljon. Majd már másnap letagadta, azt állítva hogy ő arra kérte, hogy személyesen Ő ne kampányoljon.


Ezután pillanatokon belül elkezdte a Gyurcsányozást mindenhol, fő célja egész idő alatt Gyurcsány lejáratása volt és szem előtt tartása, mint "mumus".


Azt a Gyurcsányt kezdte szapulni, aki 97%-ban képviselte a legnagyobb ellenzéki pártot az összefogáson belül. Például én, aki Gyurcsányra bízta a párt irányítását, személyes sértésnek vettem, hogy makizaj kizárta a kampányból azt, aki szerintem, és még rajtam kívül több tízezer ember szerint is, a DK-t képviseli egy személyben.


Ha makizaj szerint Gyurcsány persona non grata, akkor én is az vagyok, rám se számítson. És senkire közülünk, aki Gyurcsányt tartja a párt első emberének.


És szerintem QRVÁRA igazam van.

2023. márc. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 DK-s ***** válasza:
0%

Ismét #43-nak:


És megkérnélek hogy ne használd a "sértődés" kifejezést, mert nem helyt álló.


Makizaj egy gyerekes felfogású, felelősségtudat nélküli emberke. Nem is tudatosul benne hogy a tetteinek következményei is vannak, és ha valami nem az elképzelései szerint alakul akkor nekiáll hisztizni, köpködni, mutogatni. Tipikus lúzer.


Minden akciót reakció követ. Minél nagyobb súlyú az akció, annál súlyosabb a reakció. A DK részéről tanúsított viselkedés nem sértődés volt, hanem reakció. De mintha már említettem volna, hogy mindig TI kezditek.

2023. márc. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
66%
#45, #46: Te beteg vagy, ebben most már biztos vagyok.
2023. márc. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 DK-s ***** válasza:

#47-nek:


Csak szólok, hogy a DK nagy részét ilyen "betegek" alkotják. XD


Miért is vagyok beteg?


Mert ha tudom hogy mikor-mi történt, és a "papagájok" hiába próbálnak mindenféle egyebet állítani én akkor is tartom magam a történtekhez? És ignorálom azokat akik megpróbálnak a pofámba hazudni, azzal együtt, amit hazudnak?


És vagyunk még páran.

2023. márc. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 DK-s ***** válasza:

Ismét #47-nek:


Ha esetleg azért gondolnál betegnek mert a DK, és saját magam vonatkozásában a "mi" kifejezést használtam, akkor felvilágosítalak hogy DK párttag, és aktivista vagyok.

2023. márc. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:

#48, #49: Egy szónak is száz a vége, olyan szinten elfogult vagy, hogy az már fáj. Rámutatok, hogy miben ferdítettél, amit gyakorlatilag elismersz, majd kezded elölről ugyanazt fújni. Egyszerűen nem lehet így komolyan venni.

Vagytok páran? Meglehet. De hogy nem vagytok elegen és nem is lesztek, az is biztos. Nem is értem, hogy hogy gondolod, hogy ilyen hozzáállással megkaphatjátok azok szavazatait, akik nem úgy gondolkodnak, ahogyan ti.

2023. márc. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!