Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Újabb erős baloldali politikus...

Újabb erős baloldali politikus csatlakozott a DK-hoz, ezen a héten a második. Beigazolódni látszik az, hogy a következő országgyűlési választáson csak Orbán és Gyurcsány közül lehet majd választani?

Figyelt kérdés

[link]


Bedarálja az ellenzéki pártokat a DK, ha így folytatódik, a többi ellenzéki párt a parlamenti bejutási küszöb alá kerül, a DK pedig a teljes ellenzék legerősebb pártja lesz. Valóra válik Orbán álma, egy olyan ellenzéket kap, ami csak látszat lesz a külvilág felé. A DK és a Mi Hazánk abban közös, hogy mindkét párt működése szempontjából lényeges a Fidesz hatalmon maradása.



2023. márc. 16. 20:52
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:

"A várható választási eredményekről nem bocsájtkozom találgatásba, értelmetlen."

Valóban nem, viszont a felmérésekből lehet következtetni. Ez persze még változhat, illetve tévedhetnek is a felmérések, de bármibe fogadni mernék, hogy a DK nem győzhet.


"A DK szimpatizánsai között pedig rengeteg a fiatal, a végén annyi lett, hogy 2020-ban létre kellett hozni a Demokratikus Lendület-et, a DK ifjúsági tagozatát."

Senki nem mondta, hogy nincsenek fiatal szimpatizánsok. De ugye nem gondolod, hogy azért mert megalakult egy ifjúsági tagozat, majd tömegesen fognak fiatalok rátok szavazni? Persze hihetitek ezt, de az nektek lesz rossz, ha nem méritek fel reálisan a helyzetet.


"Gyurcsány pedig bár szeretne, de nem fog visszavonulni. Ahhoz ki kellene lépnie a DK-ból, mert amíg benne van, őt szavazzuk meg elnöknek."

Ahhoz szerintem indulnia is kell az elnökségért, hogy megszavazzák. Másrészt nem látom, hogy mi akadálya lenne, hogy kilépjen a DK-ból. Ha vissza akar vonulni, akkor vissza is fog. Persze az is lehet, hogy csak hazudott, ebben profi.

2023. márc. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 DK-s ***** válasza:

#61-nek:


Nem akartam pont én meghazudtolni Gyurcsányt, ezt meghagytam neked. Szerintem is kamuzott. Bár ki tudja?


Átnéztem a felméréseket, kivétel nélkül erősödést mutat. Nem tudom, te mit olvastál.


A republikon nagyon tetszett! Bár ők tették a legalacsonyabb becslést, de az illusztrációjuk vicces:


[link]


Minden párt saját színt kapott, a bizonytalanok pedig a DK színével vannak jelezve. Valaki vicces kedvében volt.

2023. márc. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:

#62: A DK sokat erősödött, ezt nem is vitattam. 2026-ig valószínűleg még fogtok is valamennyit.

Ami a belinkelt felmérést illeti, a DK és a bizonytalan szavazók közötti kék között van egy árnyalatnyi különbség. Illetve a Jobbik 11%-a nem tudom mennyire reális, de jövőre már okosabbak leszünk.

2023. márc. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 DK-s ***** válasza:

#63-nak:


Paint-al ellenőriztem, iszonyatosan minimális az árnyalatnyi eltérés.


Szerintem csak azért tették bele, hogy ha valaki a színazonosság miatt betámadná őket, akkor legyen mivel védekezni. Valaki trollkodott. XD


Miért nem másik színt árnyalt? Vagy miért nem használt például bordó színt? Vagy cikláment? Vagy bármi mást?

2023. márc. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!