Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Lennétek párt tagok egy...

Lennétek párt tagok egy teljesen új pártnak?

Figyelt kérdés
Ha találnátok egy olyan pártot ami viszonylag új de tudtok azonosulni a céljaival akkor csatlakoznátok a párthoz? Vagy esetleg vállalnátok önkéntes munkát a párt nevében a saját városotokban/falutokban? Mondjuk szórólaposztás vagy plakátkiragasztás?

2023. ápr. 22. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
nem szeretem a szektákat
2023. ápr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
2008-ban, huszonévesen, majdnem voltam olyan hülye, hogy belépjek az MSZP-be, azóta messze kerülöm a politikusok szagát is.
2023. ápr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Lennétek p̶á̶r̶t̶ ̶t̶a̶g̶o̶k̶ tagjai egy teljesen új pártnak?
2023. ápr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%
Én csináltam ilyet, és bár utólag azt mondom, hogy nem érte el a célját a dolog, de azért nem volt értelmetlen. Sok embert ismertem meg, a 18 éves gimnazistától kezdve a 78 éves, expárttag néniig, akikkel ma is jó a viszonyom. A szórólapozás, plakátolás pedig egy kellemes kis esti elfoglaltság tud lenni.
2023. ápr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!