Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Inkább lennétek tökéletes...

Inkább lennétek tökéletes testűek átlagos arccal, vagy gyönyörű arcú átlagos testalkatúak? És ha párt kerestek, melyik a fontosabb?

Figyelt kérdés

Kérek nemet és kort is. Én 20 éves lány vagyok, és nekem fontosabb, hogy a páromnak jó teste legyen, mint szép arca.

Az viszont változó, hogy inkább lennék-e jó alakú, vagy szép arcú. Egyszer így gondolom, egyszer meg úgy.


2015. júl. 30. 06:30
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

NEKED az eszedet kellene fejleszteni, ha ilyen problémáid vannak.


Olyan hogy TÖKÉLETES test vagy arc NINCS!!!!!!

2015. júl. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Noknel fontosabb a szep arc, feriaknak nem annyira hangsulyos.
2015. júl. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem fontosabb, hogy az arca, szeme szép legyen, megfogjon benne valami. A testével kapcsolatosan annyi fontos, hogy minimum átlagos legyen és ne legyen teljesen elhanyagolt. A jelenlegi párom nagyon helyes arcú, férfias, ez fogott meg benne, a teste az átlagostól picit jobb. 23N
2015. júl. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem az a Fontos hogy az arca legyen szép és max.65-70kg! 41f
2015. júl. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg az a fontos, hogy eszes, szellemes, művelt, jó humorú legyen.
2015. júl. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szép arcú, átlagos testű szeretnék lenni 22/F
2015. júl. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"Nekem meg az a fontos, hogy eszes, szellemes, művelt, jó humorú legyen."


Honnan tudod, hogy ez nekem nem fontos?


Én most csak a külsőről beszélek.


Én abból indultam ki, hogy sok nő panaszkodik, hogy nem elég karcsú a dereka, pici a melle, van egy kis úszógumija, nagy az orra, magas a homloka stb...


És azon gondolkoztam, hogyha valakinek remek alakja lenne, olyan alak amiről mindig álmodott, akkor el tudná-e fogadni, hogy mondjuk horgas az orra, vagy pattanásos az arca.


És akinek nagyon szép, szabályos arca van, de mondjuk lógnak a mellei, vagy nagy a hasa, esetleg túl sovány, annak lehet-e komplexusa, ha egyszer szép arca lenne?

2015. júl. 30. 14:30
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
milyen idegesítő, amikor azt írják, hogy nincs tökéletes arcú meg testű ember. mintha soha nem lehetne senki elég jó. szerény véleményem szerint, aki mindent kihoz magából, a külsejéből, az tökéletesen néz ki. mégha nem is mindenkinek ugyanaz tetszik...
2015. júl. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!