Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Dobrev Klárának miért nem ad...

Dobrev Klárának miért nem ad a magyar nép egy esélyt? Legalább azok elmennének szavazni rá akik nem szoktak. 1 számjegyű inflációt és európai béreket ígér, Iványi Gábor is támogatja.

Figyelt kérdés
Orbánnál csak jobb lehet az életszínvonal.

2023. máj. 31. 19:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%
Tudod mi az a hitelesség? Ma Magyarországon politikusnak nem nagyon van hitelessége, legfeljebb ereje. Ma Magyarországon hitelességgel nemhogy választást nyerni, bejutni sem lehet. Bármilyen tökéletes és igazi me egy politikus, azt rögtön besározzák hamisan, és ez a magyar nép ezt benyalja mint kacsa a nokedlit.
2023. máj. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Szólt a gazdi neked, hogy az egyetlen valódi kihívóját ingyen járasd le az interneten?"


Ugyan nem nekem szól, de mivel osztom az állítást, amire írták, hát magamra tudom venni. Nos: ne magadból indulj ki egybiteske, hogy valakinek gazdája van. Neked persze lehet, hogy van, ha a megnyivánuláodból indulok ki, akkor biztosan van is... Szánalmas, hogy Ferikéd immár 12 éve tartja a nyakunkon azt a trágyát, amit NER-nek hívnak.

2023. máj. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

"Szánalmas, hogy Ferikéd immár 12 éve tartja a nyakunkon azt a trágyát, amit NER-nek hívnak."

Pont TE tartod azt a trágyát mindenki nyakán, amit NER-nek hívnak. Azzal, hogy 4 évente amikor le lehetne végre váltani Orbánt, inkább el se mész szavazni ahelyett, hogy elmennél és a DK-ra tennéd az X-et.


Aki nem szavazna Orbánra, azzal az érvvel nem megy el szavazni hogy 'de kire szavazzak, Gyurcsány se jobb!'. Ameddig ezt a szintet a magyar választók nem képesek megugorni, addig Orbán KÉTHARMADDAL marad a nyakukon. Miközben a megtakarításaik évről évre kevesebbet érnek. A DK legalább azt képes lett volna elintézni, hogy a magyarok megtakarításai ne érjenek fele annyit, mint 1-1,5 évvel ezelőtt!


Cáfold meg az állításaimat, várom az érveidet.

2023. máj. 31. 19:56
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy erre a posztra igazán megtermetten rátermett személy...
2023. máj. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

"Nem egy erre a posztra igazán megtermetten rátermett személy..."

Orbán rátermett szerinted, mert pofátlanul sok uniós pénzt tudott ellopni és a magyar jogállamot teljesen leépítette?

2023. máj. 31. 20:11
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha elmegyek a Partizánhoz és ott azt mondom, hogy nemcsak 1 számjegyű infláció lesz, de az a számjegy a 0, sőt, leviszem az eurót 200 alá meg mindenkinek európai bért csinálok az EU-s pénzekből, akkor rám is szavazol?
2023. máj. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Pont TE tartod azt a trágyát mindenki nyakán, amit NER-nek hívnak. Azzal, hogy 4 évente amikor le lehetne végre váltani Orbánt, inkább el se mész szavazni ahelyett, hogy elmennél és a DK-ra tennéd az X-et."


Arra, aki lerombolt mindent, és hagyja is a rombolást? Két lehetséges dolog van: az egyik, hogy Feri szándékosan rombolja az ellenéket, te meg ennek tapsolsz. A másik, hogy Feri észre sem veszi, hogy éppen ő a gátja annak, hogy leváltsuk Orbánt. Az egyik esetben azt támogatod, hogy téged átvernek. A másik esetben meg egy igazi hülyét. Nem tudom melyik a jobb. Nekem a NER és Gyurcsány egy kutya, ugyanaz a szar. Értsd: egyiket sem akarom. Te pedig épp azt intézményesíted, ami '90 óta megy Magyarországon: ha szar, akkor váltsuk le egy mégszarabbra, mert "ettől még a gyurcsány is jobb", "eetől még a fidesz is jobb". Ezzel olyan lefelé ívelő örvénybe taszítjátok az országot, amiből nem is tudom, hogy van-e kilábalás. És nem: ettől még Gyurcsány sem jobb, ettől még Orbán sem jobb. Miért nem szeretnél egy normális országban élni, amit nem az MSZMP utódjai irányítanak?


"Aki nem szavazna Orbánra, azzal az érvvel nem megy el szavazni hogy 'de kire szavazzak, Gyurcsány se jobb!'."


Pedig pont ez van. Kár, hogy van még mindig 10-12%-nyi ember, akinek semmi más nincs az életében, csak Orbán utálata, és aki abból él, hogy Orbánt látszólag utálja, annak a dumáját megeszi. És az a baj, hogy szar helyett a fost választja. Holott lehetne VALÓBAN jobbat is. Csak te megelégszel a fossal is. Sajnálom, de én szar helyett nem elégszek meg a fossal. Gyurcsányak soha az életben nem lesz esélye leváltani Orbánt. A legtöbbet azzal tenné, ha legalább elkezdené azt hazudni, hogy Orbán fizeti. Abban úgyis jó, ti meg úgyis elhinnétek ezt is. Ha valóban fontos lenne neki Magyarország, akkor ezt tenné. De így elég kígyóznia is.


"Miközben a megtakarításaik évről évre kevesebbet érnek. A DK legalább azt képes lett volna elintézni, hogy a magyarok megtakarításai ne érjenek fele annyit, mint 1-1,5 évvel ezelőtt!"


Pont mint ahogyan - még MSZP-ként - képes volt gyurcsány 2008-9-ben elintézni ezt? Meg aztán ha öreganyámnak töke lett volna, akkor ő lenne az öregapám... Azzal példálózni, hogy mi lett volna ha... meg ő képes lett volna... Mire? Újra eladni az országot az IMF-nek? Mert ennyit csináltak Bajnaival. Aztán válságkezelésnek hazudták reggel, délben meg este. És ezzel meg is ágyazták az utat ha így haladunk 20 évnyi fidesz kormánzásnak. Csak gratulálni tudok, hogy vannak még olyan sötét emberek, akik mégis ebben látják a kiutat.


"Cáfold meg az állításaimat, várom az érveidet."


Ezek nem állítások voltak, hanem feltételezések. Lenne ha, csinálná, nem hagyná... Képtelen vagy belátni, hogy egy saját maga által bevallottan is mindent elqrt. Sajnálom, de nekem az a politikus, aki megbukott, egyenlő a másikkal, aki szintén. Én értem, hogy szerinted Gyurcsány "jobb", mint Orbán. Egy 10-es skálán mennyivel? .001-gyel? 0.019 helyett 0.02? Nehogy már nekem kelljen elnézést kérnem azért, hogy kicsit magasabb a mérce, és én valóban változást szeretnék, és nem csatlakozok hozzád intézményesíteni a változatlanságot. Mert - ha neked szabad, akkor nekem is - ha teszem azt megszavazzuk Gyurcsányt. Pár év, és kiderül róla, hogy még mindig alkalmatlan. Az élet semmivel sem lesz jobb. Aztán megint jön Orbán 20 évig. Tényleg erre akarsz szavazni? Kérlek gondolkodj egy kicsit. Nem olyan nehéz, mint amilyennek tűnik.

2023. jún. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17# Kár fáradoznod ebből megint annyit szűrt le, hogy te most fideszes birka vagy. Ennyihez értenek ,logikus gondolkodás olyan messze van tőlük mint a föld a naptól...
2023. nov. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!