Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Fidesz médiumaiban (MR1...

Progizo kérdése:

A Fidesz médiumaiban (MR1 Kossuth-rádió, M1, stb.) megakadt a lemez? Vagy ez az ún. agymosás része?

Figyelt kérdés

Rendszeres hallgatója vagyok évtizedek óta a Kossuth-rádiónak, főleg a híreket szoktam benne hallgatni.

Viszont ami az utóbbi évek óta történik ott, pl. a Déli-krónikában, hogy napokon, sőt, heteken át nyomatják ugyanazt a lejáratónak szánt felvételt az ellenzékről, annak politikusairól, az röhejes és unalmas, mi több, felháborító.

Ennyire nem tudnak (nem akarnak?) új híreseményeket közölni? Nem hiszem, hogy ne történnének újdonságok. De mégis ugyanazt nyomatják az embereknek, csak néha egy kicsit másabb szövegkörnyezetben: hogy ez a ballib politikus azt nyilatkozta-hogyan nyilatkozta, a guruló dollárok így meg úgy, meg a Soros és a Brüsszel...

Nem szeretem sem a gumicsontot, sem az agymosást.



2023. júl. 3. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Mondhatni úgy is. De ha valamit bevesz a nép vagyis bevált, minek módosítanának rajta? Ha 13 év után is hat egyesekre a Gyurcsányozás miért cserélnék le másra.
2023. júl. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Ha Tóni szabadságon van, akkor nincs új anyag.
2023. júl. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%
#2 Ha nincs szabadságon akkor sincs, szegényke délután 4-ig próbálja össze szedni a gondolatait mindhiába, azt sem tudja merre van.
2023. júl. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!