Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért jó az államnak,hogy...

Miért jó az államnak,hogy mindenhol ki...szik az emberekkel?

Figyelt kérdés
Most olvadtam egy cikket,hogy most megint raknak az üzemanyagra,előzőleg 12ft most meg 10ft. De most komolyan drága az élelmiszer drága az üzemanyag és egyéb termékek is hatalmasat drágultak a forgalom meg csökken vagy a bevétel is. Hogy akarják visszapótolni az ellopott pénzeket ha a vásárló erő csökken?

2023. júl. 31. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Az államnak nem jó, csak a nagy embernek a rokonainak, barátainak és üzletfeleinek.

Hogy miért? Ezt nem nehéz kitalálni.

2023. júl. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetszik a válasz?


Pedig elég logikus.


A nőnek az árak, akkor nőnek az adóbevételek.


Az adóbevételek felett, mint minden közpénz felett a nagy ember rendelkezik. (Lásd: veszélyhelyzet, rendeleti kormányzás)


A közpénz pedig sokszor elveszti a közpénz jellegét.

...


Egyébként kattintgass nyugodtan a piros keresztre, engem nem zavar. Ezzel is azt árulod el, hogy az írás nem megy, csak a kattintás.

2023. júl. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért jó, mert több haszonhoz jut a Szeretett Vezető és baráti köre.

Ti pedig hagyjátok, sőt ahogy elnézem, sokszor még tapsikoltok is hozzá.

2023. júl. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ohhh... Hidd el az üzemanyag és egyéb dolgok drágulása messze nem a leggusztustalanabb és legkibaszásosabb tett tőlük...
2023. júl. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4

Általában igazad van.

De ha egy minimálnyugdíjjal rendelkező idős emberként azon kellene gondolkodnod, hogy a maradék pénzedből a rezsi számlákat egyenlítsd ki, vagy a gyógyszereidet vedd meg, vagy élelmiszereket vásárolj, és a vagy szó itt kizáró vagy-ot jelent, akkor más a helyzet.

2023. júl. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 Nyilván így van, tudom. Én a kerek egészet nézem, minden egyes évvel rosszabb lesz, a jelenlegi helyzet még úgymond semmi ahhoz képest, ami még jön.
2023. júl. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem ismernek más lehetőséget vagy félnek tőle.
2023. júl. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!