Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fidesz szavazók! Egyetértetek...

Fidesz szavazók! Egyetértetek kormányzatotok nyilatkozatával, hogy "náci megnyilatkozások a baloldalon vannak"?

Figyelt kérdés

#Sopron #neonáci #Kormányzati Tájékoztatási Központ
2023. szept. 27. 23:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Igen, hát MZP óta tudjuk, hogy ők fogadják be a tisztességes fasisztákat.
2023. szept. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
Az igazi szavazó (mindegy hogy jobb v. baloldali) mindennel egyetért amit a saját pártközpontja mond :)
2023. szept. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
A te "kormányzatod" is, ha tetszik, ha nem.
2023. szept. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jól van, na. ATV-n mutatták a nyilatkozatot, csak kíváncsi voltam, az egyik oldal egyetért-e. És ezt mire alapozzák. Ha megnyugtat, megkérdezhetnénk a nem-fidesz szavazókat is, hogy egyetértenek-e a "kormányzatuk" nyilatkozatával. De attól tartok, akkor nem azoktól kapok választ, akiknek a véleményére most kíváncsi vagyok. A téma komoly.
2023. szept. 27. 23:40
 5/12 anonim ***** válasza:
35%

4.

Tök mindegy, mert úgyis ilyen nívós válaszok fognak jönni, mint az 5-ös.

2023. szept. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Azt én már elengedtem, hogy a politikusoknak elveik legyenek, amik mellett következetesen kiállnak. Viszont ami megdöbbentett, hogy pár napja redditen is volt a hír a soproni nácikról és a kommentelők olyasmiket írtak, hogy bárcsak ott is lecsapna az antifa. Amikor felhoztam, hogy februárban ártatlan civileket vertek meg és talán nem kéne ezt romantizálni, akkor az volt a válasz, hogy ez néha becsúszik, de attól ők még jók és biztos azért vagyok ellenük, mert titokban én is náci vagyok. Az agyam eldobom, hogy náci-ellenesség ürügyén bárkivel bármit meg lehet tenni és tisztára mosdatják.
2023. szept. 28. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mit értesz náci megnyilvánulás alatt? Én még baloldalról olyat nem láttam hogy valaki kart lendít, Hitlert élteti stb.


Ha ezalatt a fasizálódást érted az mindkét oldalon megfigyelhető. Kezdve a Horthy-t éltető, náci rendezvényeket pl Kitörés Napját engedélyező Fidesszel, a balos woke fasisztákig bezárólag.

2023. szept. 28. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
Kik azok a woke fasiszták?
2023. szept. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Miután a fasiszta le pent pénzeli a fidesz,aki hazajár Magyarországra?vicces lenne.

[link]

2023. szept. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
3%
Mióta a jobbik ballik lett, és az egybitesek állva tapsikolnak neki, azt gondolom, ez nem kérdés.
2023. szept. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!