Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A többség örül, hogy korábban...

A többség örül, hogy korábban van sötét az óraátállítás után, és támogatottabb, hogy nyáron is ez maradjon?

Figyelt kérdés
2023. okt. 30. 18:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Én anna örülnék ha nem állítgatnák az órát de úgy látszik ez lehetetlen megoldani. Sajnos.
2023. okt. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
A többség a nyári időszámítást támogatja, de akik a télit, azok se azon örvendeznek, hogy korán sötétedik, hanem annak, hogy korábban világosodik, és nem kell a gyerekeknek sötétben ülniük az első órán.
2023. okt. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
43%
Télen nem annyira, nyáron viszont nagyon örülnék ha nem lenne már világos késő este.
2023. okt. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%
Nem, de annak örülök, hogy reggel hamarabb van világos. Ezért támogatom a téli időszámítás állandósítását. Ha dolgoznál, tudnád, milyen lehangoló sötétben munkába menni.
2023. okt. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
30%
Ahh 4-es, végre, tegnap úgy leordítottak ezért a véleményemért errefelé :D
2023. okt. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Én nekem az a véleményem erről, ami Orbán Viktor miniszterelnök úré. Ő a legbölcsebb magyar, neki mindig igaza van. Szerintem sok magyar kislegény nagy szellemi példaképe ő. Fizikálisan Szoboszlai Dominik, szellemileg Orbán Viktor miniszterelnök úr. Engem ő régi mesebeli Törpapa figurájára emlékeztet. A fiataloktól elnézést kérek, hogy ilyen régi mesét említek, még az én gyerekkoromból lévőt, de tudjátok az még egy jobb világ volt. Nem volt sem lmbtq, sem gender, sem Brüsszel, sem migráns, Soros sem velünk gonoszkodott akkoriban még.
2023. okt. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
A nyári időjárás miatt, jó párszor elaludtam melóba. Utasok tudták volna, hogy vezetés közben alszok, nem igazán örültek volna neki.
2023. okt. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
44%

#4-5

Na végre, hálistennek mások is támogatják a téli megtartását...


A 6-os szerintem rossz kérdést választott magának.

2023. okt. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

#4 és #5

Télen akkor is sötétben mennétek dolgozni ha a téli időszámítás maradna - mivel a mostani téli időszámítás miatt december közepétől január közepéig 7:30 után kel fel a Nap.

Viszont most hazafelé IS sötétben kell menni. A nyári időszámítás szerint ebben a hónapban is csak 5 óra után menne le a Nap.

Nyáron viszont ha a téli időszámítás lenne már a hajnalban dolgozni járóknak is melegük lenne.

2023. okt. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Maradjon a nyári. A többség így gondolja.

[link]

2023. okt. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!