Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A magyarországi pártok szoktak...

A magyarországi pártok szoktak adni valamilyen anyagi juttatást az aktivistáiknak?

Figyelt kérdés

nov. 8. 12:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Orbán, ha jól tudom, helyi pozicióktól kezdve a különböző Mediaworks-on át, még akár kastélyt, vagy golfclubbot is ad, ha jó vagy.
nov. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%

#1 "ha jól tudom"

Nem tudod jól. De persze nyilván elvárod, hogy olyanokat nevezzenek ki akik nyíltan kormányellenesek és ha nem ez történik akkor mindjárt közlöd, hogy a zorbánék a haveroknak osztogatnak.

nov. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
2, igazad van, elnézést, tévedtem. Van, aki jachtot is kap.
nov. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező

Pártonként mások a lehetőségek és szokások.

Van ahol tudnak adni valamit az aktivistáknak, van ahol a költségeiket tudják csak fizetni - utazás, kaja mikor éppen munkát végeznek a pártnak pl. aláírás gyűjtést, - van akik meg semmit nem tudnak adni és az aktivisták támogatásával tud csak eleve működni a párt.

ha már bejutottak az országgyűlésbe, önkormányzatba, onnantól kapnak a pártok az államtól is pénzt a működésükre. Ezek a pártok meg tudják tenni, hogy az aktivistáikat esetleg meg is fizessék - legálisan is. Meg persze ahol vannak plusz pénzek, ott esetleg egyéb juttatásokkal is. Ezt nem nagyon fogják senkinek az orrára kötni.

nov. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6%

#3 Mondd mikor és melyik párt adott jachtot, mert megyek oda aktivistáskodni azonnal!

Miért kell tetézni a hülyeséget baromsággal is?

nov. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
5, Orbán Viktor pártja.
nov. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6%
#6 Nem adtak senkinek jachtot. Mondtam, hogy nem kellene baromságokkal tetézni.
nov. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
7, teljesen igazad van, már megint. Orbán Viktort nem lehet többesszámban használni, ezért tényleg nem adtak. Orbán Viktor adott.
nov. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6%
#8 Nem adott. Folytatod az óvodás szintű szövegelésedet?
nov. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
9, honnan tudod? Ott voltál, amikor nem adta oda?
nov. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!