Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A hétköznapi csalódások több...

A hétköznapi csalódások több interjúban is mondta hogy nem kommunisták. Akkor minek énekeltek róla?

Figyelt kérdés

részlet egy interjúból:



Ti szélsőbalos zenekar vagytok ? A köztudatban úgy vagytok elkönyvelve szerintem….


Nem. Ez egyfajta szerepjáték volt nálunk és még most is az a koncertjeink bizonyos pillanataiban. Úgy kell felfogni, mint egy színházat vagy cirkuszt. A számok bemutató jellegűek és nem állásfoglalások.


2010. okt. 20. 18:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

51-essel nem kell foglakozni, mert ő tette fel a következő kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__1..

Innetől kezdve látszik, hogy gyakorlatilag a globalizáció áldozata, méghozzá menthetetlen!

2010. okt. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Nem lépek a Vöröskeresztbe, mert már Horogkeresztes vagyok..."

T. Gábor I/1. oszt. tan. 1989

2010. okt. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Azért énekelnek a baloldalról, mert ugye punk banda, és hát polgárpukkasztás. Nem egy feljelentéssel volt már dolguk, de punk banda az punk banda. :D


Szerintem nem kommunisták, csupán egy vicc. :)

2010. okt. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!