Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Vannak még kommunisták?

Vannak még kommunisták?

Figyelt kérdés
Vagy ez már kiment a divatból?
2011. okt. 15. 01:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
66%
Van még néhány tucat kommunista, meg pár száz magát kommunistának nevező modoros majom. Amúgy a kommunista mozgalom rég halott és nem tényező.
2011. okt. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Milyen kár! Pedig úgy tűnik már eleget fejlődött a technológia ahhoz, hogy fenntartható legyen a kommunizmus.
2011. okt. 15. 01:30
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Ha olvastad volna Marxot vagy akár Lukácsot, tudnád, hogy ez nem így megy szerintük. Nincs olyan pontja a technikai fejlődésnek, amikor kimondható, hogy "most már tartunk ott, hogy megvalósulhat a kommunizmus". Amikor ott tartunk, akkor ugyanis már megvalósul a kommunizmus.
2011. okt. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Óh, köszi, sajnos nem olvastam egyiket sem. Önállóan jutottam erre a felismerésre.
2011. okt. 15. 01:41
 5/23 anonim ***** válasza:
50%

Nem technika kérdése, hogy fenntartható-e a kommunizmus. A kommunizmus a gyakorlatban egyáltalán nem tartható fent, semmilyen körülmények között.


Persze elviekről lehet szónokolni, könyvet írni, népet hülyíteni, de nem működik, működött, soha, semmikor, és nem is fog.

2011. okt. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
55%
Igen, pl. én is egy igaz kommunista vagyok.
2011. okt. 15. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 doboszoli ***** válasza:
44%

Van még néhány tucat kommunista, és vannak a szocializmus emlőjén nevelkedett, kikupálódott, magukat jelenleg másnak nevező, volt pártfunkcionáriusok. Ezekről valaki a napokban írt egy listát.

Na ezek az emberek gusztustalanok, nem a "hithű", meggyőződéses komcsik. Ezek, ha a narancsbirodalom meginogni látszik, úgy hagyják el a süllyedő hajót, mint a patkányok, és azonnal új hajóra szállnak.

Mert hajózni kell!!

2011. okt. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
24%

Vannak és egyre inkább effelé tendálódik a világ.

Itt is láthatod a fórumokon mennyire népszerű az eszme:

[link]

2011. okt. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
53%
A kommunizmusban több értelem van mint a demokráciában!
2011. okt. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
52%
Kuba, Kína, Vietnám, Észak Korea mind kommunista ország, ez kielégitő válasz?
2011. okt. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!