Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Milyen következménnyel járhat...

Milyen következménnyel járhat ha igazak amit Magyar Péter állít?

Figyelt kérdés

Idézem Pétert


"Csak hogy világos legyen, az akkori igazságügyi miniszter jóval a Schadl-ügy kirobbanása előtt kezdeményezte Völner Pál államtitkár leváltását. A miniszterelnök ehhez nem járult hozzá, így Völner a helyén maradhatott…"

Azt mondja nem kell félni, nem olyan erős a rendszer mint gondoljuk



febr. 12. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Bukás !?
febr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 árokpart ***** válasza:
59%
Sajnos a jelek szerint semmi. Sem az emberek részéről, sem a politika részéről.
febr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy normál országban bizalmatlansági eljárás keretein belül, vagy még ezt megelőzendően a miniszterelnök lemondásával, felelősségvállalással kellene, hogy egy ilyen járjon, egy olyan országban, mint a miénk, megmondom őszintén, fogalmam sincs.

Szerény személyem szerint ebbe bele kellene bukjon a kormány és a kormányfő, de nem túl sok esélyt látok erre.

febr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Kiesik egy ablakon?
febr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
uhh durva lenne
febr. 12. 14:28
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen. Tudjuk, hogy igazak. De ez nem ezen múlik, mert valakinek el is kellene járnia ez ügyben, hogy hogy a bűnösök bíróság elé álljanak. Hát a volt felesége már nem fog, más meg mégannyira nem. Majd félreállítjaák, vagy befogják valahogy a száját, ha máshogy nem, baleset éri.
febr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hypno ***** válasza:
12%

Azért a jobbágy mentalitás és opportunizmus milyen szintje szükséges ahhoz, hogy ha én elvállalok egy miniszteri beosztást és látom hogy a helyettesen egy szarcsimbók és le akarom váltatni, de azt mondják hogy az illető marad, én nem veszem a kalapom, hanem tűröm, hogy ha suttogva is de bevádoljanak egy pegazus, meg egy behajtó maffia üggyel, meg teszetoszasággal, hogy azt sem tudom merre az előre?


Mert Varga művésznő végső soron ezt csinálta...és még a pedobűnbak szerepet is bevállalta.


Ez engem arra emlékeztet, amikor Rajk László beismert minden abszurd vádat amit a koncepciós perében felhoztak ellene és még kivégezni is hagyta magát.

febr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!