Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Fideszesek igazságtudatának...

A Fideszesek igazságtudatának köszönhető, hogy Novák Katalin & Varga Judit lemondott?

Figyelt kérdés

Nem rég a perlamentba egy balliberális képviselő - nem tudom a nevét, azt hiszem Schmidt Maria fia - elmondta, hogy a Fideszeseknek köszöni, hogy van lelkiismeretük és lemondatták Novák Katalint és Varga Juditot. Körbement a közvéleménykutatás és azonnal látta a Fidesz, hogy a saját szavazóinak komoly igazságtudatuk van, egy pedofil ügy nem fér bele. Mennie kell a két legjobb női párosnak a politikában. Ha már a dollárbaloldal képviselője is ezt mondja, csak igaz lehet nemde?


Valóban igaz lehet, hogy a fideszes szavazók igazságérzete, lelkiismerete, vallása révén kellett mennie Katalinnak és Juditnak?



febr. 26. 14:19
A kérdező szavazást indított:
igen
nem. Más miatt. Beírom...
22 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Kiderült és botrány lett.
febr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Ársapkás Alispán ***** válasza:
82%
Gyalogáldozatok.
febr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Ahogy a 2-es írta.

Lecserélhető kis senkik voltak mindig is.

febr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Hát nézd, vegyünk egy kő egyszerű példát. Tegyük fel, hogy véletlenül meghúzom az autódat. Vegyünk erre két forgatókönyvet.


1: becsengetek, és elmondom, hogy véletlen volt, természetesen állom a költségeket.


2: egy év múlva tök véletlenül rájössz, hogy én törtem meg a kocsidat, és egy éve lapítok, hátha nem derül ki. Majd amikor ebből egy k.rva nagy botrányt csinálsz, akkor szívhez szóló monológot nyomok, hogy én mindent a legjobb hiszemben, a te érdekeidért tettem, ha esetleg eközben véletlenül hibát követtem el, akkor majd a jóisten előtt elszámolok.


Szerintem a második esetben nekem is a k.rva anyámat, nem?

febr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Molyember ***** válasza:
86%
A fideszesek igazságérzete, lelkiismerete, vallása akkor lép működésbe, amikor kiderül valami. Így talán még rosszabb a helyzet, mert innentől kezdve úgy tartom el Novákot az adómból, hogy ő cserébe a világon semmit nem csinál. Ennyi erővel maradhatott volna a helyén.
febr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Ungár ironizált itt.

A fidesz annyira alja már, hogy még ennek az esetnek a kapcsán is mozgósítani kellett a Kubatov-listát és felhívni a potenciális szavazóbázist, hogy ők vajon mit gondolnak. Mivel a válaszok alapján úgy érezték, hogy Vitya felelőssége is szóba kerülhet, meg hát gyomorforgató az egész ügy, így beáldozták a két "gyalogot", akik egyébként igen messze álltak a szakmailag jó politikustól.

febr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7%

ma 14:25


Lecserélhető senkik voltak, de akkor Varjú László, Fegyőr, Gréczy Zsolt annyira fontos elemei az ellenzéknek, hogy őket nem lehetne háttérbe húzni jogerős ítélet/ választói felháborodás mellett se?

febr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

"Valóban igaz lehet, hogy a fideszes szavazók igazságérzete, lelkiismerete, vallása révén kellett mennie Katalinnak és Juditnak?"


Nem igazán értem ezt a romantizált megközelítést, elvégre nem hiszem, hogy a pedofília és a pedofíliához köthető bűnök, bűnsegédelések elítéléséhez olyan nagy igazságérzet és lelkiismeret kellene.


Szerintem az már régen rossz, ha azon kell csodálkoznunk, hogy "lám, úgy tűnik van olyasmi a világon, ami már a fideszeseknek is túlzó"...és ez a valami pont egy pedofília bűnsegéd szabadon engedése volt... Egyáltalán mi lenne még ennél alább?

febr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%
Fideszeseknek nincs igazságtudata, csak ez egy faék egyszerű ügy, és van 4 millió ember, aki nem szokott szavazni egyik oldalra sem.
febr. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Fsms ***** válasza:
92%
Nem az igazságnak, hanem a Fidesznek van kétharmada, a Fidesz egy vallás nem párt.
febr. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!