Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Lehetek az Anonymous tagja,...

Lehetek az Anonymous tagja, ha elkötelezett tolsztojanista, anarcho-mutualista vagyok, valamint jól programozom és jó vagyok egyéb hasonló területeken?

Figyelt kérdés

Szóval lehetnék így tag?


Nagyon jól programozom, értek a matematikához, természettudományokhoz (fizika és kémia), valamint az informatikához, elkötelezett vagyok a közéleti kérdésekben való szerepvállalásban is, már régóta foglalkoztattak a hasonló kérdések, mind a múlttal, történelemmel kapcsolatban, mind a jelennel kapcsolatban. Filozófiailag egyetértek a csoport nem szigorúan lehatárolt, ugyanakkor kissé anarchista, illetve libertárius nézetrendszerével. Magamhoz a tolsztojanizmust, az anarcho-disztributizmust, illetve az anarcho-mutualizmust. Ahogy látható, én inkább a progresszív helyett konzervatívabb, a forradalmi helyett pacifistább, illetve a szélsőbal vagy szélsőjobb helyett valahol a két oldal között egyensúlyozó anarchista/libertárius vagyok.

Kb., bár ez ennél sokkal-sokkal bonyolultabb: [link]


Felháborít, amikor a monopolkapitalista, vadkapitalista nagyvállalatok, a befolyásos emberek vagy épp a kormány elnyomja az embereket valamilyen téren.



márc. 2. 16:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Lehetsz,persze.
márc. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
És igen, kb. a legközelebbi egyezések is jók: anarcho-szindikalizmus (pontosabban inkább anarcho-disztributizmus), vallásos szocializmus, vallásos anarchizmus, szociális libertarianizmus. Na... Az anarcho-egoizmus nagyon távol áll tőlem, közelebb áll a sima (jobboldali) libertarianizmus, klasszikus liberalizmus stb. kb. minden.
márc. 2. 16:23
 3/20 anonim ***** válasza:

Vár a sereg, ez nem is kérdés.

Csak majd áruld el, hogy sikerült csatlakoznod egy titkos szervezethez.

márc. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

#3.

Haha... Jó kis paradox állítás...

márc. 2. 16:41
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira jó lennél, akkor nem itt kérdezgetnél ilyeneket. Ezek a srácok a deepweben mozognak, nem a gyakorin toboroznak tagokat.
márc. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

#5.

Vicces, ha azt gondolod, hogy egy ilyen területek jó ember, aki történetesen elkötelezett, az a dark weben tengeti a napjait.


Régebben többször fenn voltam, elsősorban olyan oldalakat keresetem, ahol szörnyű körülmények közötti országokból írnak hozzám hasonló emberek elkeseredett cikkeket, egy kicsit turistáskodtam.


Másrészt Anonymous-tagnap lenni nem bűncselekmény. Vannak olyan tagok is, akik nem hágták át a törvényeket. Valaki amúgy jogász is, és kimondottan ügyelt mindig a kiskapukra. Nem azért, mert rettegett volna a következményektől, hanem hogy rámutasson az eleve hibás rendszerre.


Harmadrészt az én esetem például az, hogy nincsenek ilyen ismerőseim sem.

márc. 2. 17:17
 7/20 A kérdező kommentje:
*területeken
márc. 2. 17:17
 8/20 DK-s ***** válasza:

Ez nem így működik.


Vagy a tagjának számítasz, vagy nem. Nincs nevesíthető, "Anonymus" szervezet, nevesíthető tagokkal. Nincs tagsági kártya.

márc. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#8.

Tagság sincs kimondva. Nincs regisztráció.


Inkább filozófiai kérdés a dolog, mintsem jelentkezésbeli.

márc. 2. 17:34
 10/20 DK-s ***** válasza:

#9-nek:


Nagyon magabiztos vagy. Túlságosan is.😉


[link]

márc. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!