Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az itt lévő, főként baloldali...

Az itt lévő, főként baloldali érzelmű embereket, miért nem lehet meggyőzni arról, hogy a fidesz demokratikus úton leválthatatlan?

Figyelt kérdés

Nem értem, jobb hinni és reménykedni valamiben, ami sosem jön el? Mire jó az önámítás?

Én pl 1000 % biztos vagyok benne, hogy 2026-ban és 2030-ban és addig míg oViktor meg nem hal, addig ezek maradnak. Utána belülről talán szetesik.

És nem, nem számít a szajer, sem a borkai, sem kaleta, sem a mostani ügy sem.



márc. 5. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Mi a megoldás?


Ha nem demokratikus úton akarnák őket leváltani, azzal egyből ürügyet és felhatalmazást adnának az erőszakszervezeteknek és a csőcseléknek, hogy ők is nem demokratikus módszerekkel álljanak a fidesz szekta védelmébe.

márc. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert én tudom magamtól is, engem nem kell meggyőzni erről :D
márc. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%

Hát értelmes embereket nehéz meggyőzni hamis dolgokról. Mondom, értelmeseket, nem baloldaliakat. Annak (meg a jobboldalnak) jelen helyzetben már semmi értelme, csak üres szlogen.


Nem számít.... tudod miért nem? Akit egyszer megevett a tévhit, az úgy fog maradni. Mert ha szeretné, hogy nem, akkor önmagának kéne bevallania, hogy átverték. Tartósan. Próbáltál elfogadni magadról már valami rosszat? Ami ugyan fáj, de igaz. Majd meglátod mennyire nehéz. Különösen ha közben sulykolnak, hogy hülye volnál.

Ebben az országba nem számít, hogy koszosak az utcák, hogy rosszak az utak, hogy a házak többsége omladozik. Nem számít, ha kivágják mellette az erdőt, letarolnak mindent. Na jó, elfogadom, szemet lehet becsukni. Na de a saját élete se számít? Mert már hír, hogyan halnak (nem soká hír, hamarosan megszokják - ilyen erre a helyzet). Ebben az országban az igénytelenség az úr, ahol nem az, ott a gyűlölet, a másik el nem fogadása. Próbáljon csak kicsit mást mondani, leugatjuk a fejét. És ez a jó eset, hamarosan kést vágunk belé.


Ja, hát "mit tehetnék egyedül?" Még úgy is volna mit, de ez nem is igaz. Mesélik, hogy egy kiló krumpli és hasonlók. Na ugye hogy van értelme az iskolák tönkretételének. A hülyéje nem jön rá, na és a jövő héten mit eszünk? Négy éven át. Sőt, mesélik, hogy a fülke be van kamerázva. Filmet senki se néz? Hogy a tolvaj ilyenkor mit tesz?


Demokratikus úton bárki bármikor leváltható! Akár egy hónapon belül is. Akkor nem, ha nincs hozzá akarat. Meg legalább az a képesség, hogy ha nem tudom, lesek, hogy csinálja a másik. Ja, hogy nem lesek, mert gyűlölöm az illetőt? na ugye hogy működik a manipuláció? Arról ugye fogalmad sincs, miért is gyűlölöd. Csak úgy, az olyan jó dolof. Mondták.


Minden társadalom úgy működik, hogy van egy csomó ember, tesz vesz, és van egy kevés aki irányítja. MINDIG a csomó ember a sokkal több! Kivéve, ha meggyőzik az ostobáját, hogy a másik mást akar. Dehogy akar mást! Fogalma sincs, hogy akarhatna.

márc. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
ezért hoz a fityesz kínai "rendőröket" mert ha esemény lessz akkor ezek védik majd őket
márc. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem kell meggyőzni, tudom magamtól is hogy magyarország a buta, tanulatlan, fogatlan vidéki tuskók gyűjtőhelye. Ilyen igénytelen barmoknak nem akarnak változtatni, megkapják a krumplit aztán kész.
márc. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De ki beszélt itt krumpliról? Ilyen alapon az ellenzék is osztogathatna krumplit.... Én az egész kiépített rendszerről beszélek, beleértve a választási rendszert is. Abban pedig a fidesz nem leváltható. Hány vereség kell ahhoz, hogy ezt egy ellenzéki megértse?! 20? 30 db kétharmad?
márc. 5. 13:00
 7/7 anonim ***** válasza:
87%

A krumplit állami pénzből fizetik, a plakátokat állami pénzből fizetik, a megafont állami pénzből fizetik, a propagandát évi 150 milliárd állami pénzből fizetik, a Hírtv-t, indexet, m1-et, az összes propagandistát, tóth gabit, nagy ferót, győzikét állami pénzből fizetik, a békemeneteket állami pénzből fizetik.


Ilyen diktatúra ellen még is mit lehetne tenni kedves kérdező? 200.000 ember kint volt a hősök terén és a fidesz egy nap alatt 30 milliót fizetett facebook hirdetésekre. Azóta mindenki meleg és gyurcsány embere aki ott volt.


Ez az ország egy darab szar, el kell menni innen vagy ittmaradsz és meghalsz kórházi fertőzésben. Vagy esetleg szép lassan ugyanolyan hülye leszel mint a fidesz szavazók.

márc. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!