Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha Dobrev lesz a miniszterelnö...

Ha Dobrev lesz a miniszterelnök tényleg emelni fogja a béreket Magyarországon?

Figyelt kérdés

márc. 21. 18:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
34%
Én utálom Orbánékat, de inkább szavaznék rájuk mint hogy Gyurcsány visszakerüljön a hatalomba
márc. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Bereczk Jénos ***** válasza:

Ha valaki a bérért harcol, nem ér rá dolgozni!!!!!

Dunántúlról az Alföldre kényszerültem menni, durván egy évre! A kilátások nem voltak a legjobbak, olyan munkahelyet kerestem ahol a fizetésem lényegesen nem csökken, a szakmunkás bér 13Ft volt, a legnagyobb ígéret, ha beválok 13,50Ft!!!!

Az utolsó helyre a feleségem is velem jött, mondván; "Biztosan hülyéskedsz!"

Igen, ez igaz!!!!!!

Egy nagyon korrekt villamosmérnök fogadott, megkérdezte mit szeretnék dolgozni? Mondtam, utálok dolgozni, csak azért jöttem, megkérdezzem, tudnának-e 20Ft bért fizetni? neki 18 van, tehát nem kompetens ebben az ügyben, milyen végzettsége van? Beterítettem az asztalt, majd egyet kivett

és azt mondta; Elmegyek az igazgató úrhoz, meglátjuk mit mond!!!

19-Ft, három hónap próbaidő, ha beválok végleges szerződés, 20 Ft!!!!!

A 20Ft ugye az nem végleges? Ez már magán múlik!!! Jövök!!

Első hét végén vittem haza a papírokat, megvan a 20-as! A hónap utolsó napján, plusz 1 Ft, csupán az anyósom kötekedett, hogy 3 hónap próbaidőben egyeztünk meg!!! Mama, hétfőn mentem először, kedd a hétfő hónapja, keddé a szerda, szerdáé a csütörtök és ma péntek van! Az 1Ft-ot miért kaptad, vállaltam egy másik melót, nem azt mondtam ami ott divatos volt,

"leszarom!", ezért nem fizetnek sehol!

DOLGOZTAM, még kölcsönbe is, mert innen kértek segítséget, kaptam 500 Ft

prémiumot a másik cégtől, az igazgatója pedig azt mondta, "és mi ezt az embert nem vettük fel!!!!"

15 év múlva a sógorom mondta, még mindég téged emlegetnek!!!!!

Végül is visszamentem oda, ahol kikötötték, hogy senkit nem vesznek vissza, a telefonban a párttitkárnő hangját hallottam; " a Janit visszavesszük"!!!! Ugyanazzal a bérrel, amivel elment!!!

DOLGOZTAM, de ha megkérdezik azt mondom; "ezt a fogalmat nem ismerem!!!

márc. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
34%
Dobrev Klára tervei között szerepel a bérek emelése, de a végrehajtás mindig kihívásokkal jár. Az államnak nagy szerepe van a fizetések alakulásában, és Dobrev Klára ígéretet tett a bérek növelésére.
ápr. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13# Igen, és senki nem állíthatja, hogy Dobrev Klára nem tud ígérni!
máj. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hiába ígérget bármit, az emberek már nem hisznek nekik.


Ez nem fog megváltozni soha. Az ország felé azért fideszes mert utálja Gyurcsányt. Az ellenzék döntő többsége is utálja Gyurcsányt. Ilyen elutasítottság mellett mégis mit szeretnétek elérni?


Ahhoz nagyon vad fantázia kell hogy Dobrevet kepzeljük el miniszterelnöknek.


Az egyetlen esélye a DK-nak az lenne ha fegyverrel átvennék a hatalmat és erőszakkal elnyomnák a magyarok akaratát.

máj. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

„Ha Dobrev lesz a miniszterelnök tényleg emelni fogja a béreket Magyarországon?”

Persze, hogy emelni fogja csak nem úgy, ahogy te gondolod. Leteszi az asztalra, aztán felemeli és átadja neked. Azért két probléma mégiscsak lesz, az összeg ugyanannyi marad, mint előtte, a vásárlóértéke viszont csökken.

máj. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!