Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A messiásváró ellenzéki...

A messiásváró ellenzéki szavazóknak nem esik le, hogy magyar péter egy újabb fidesz 2.0, egy kis orbán viktor lenne?

Figyelt kérdés
Mennyire kell vaknak lenni ahhoz, hogy ezt valaki ne lássa és azt sem, hogy egy full jobboldali eszméket valló nem fog szociáldemokráciát felépíteni, amiről itt áhitozik mindenki ?? Egyébként csak felmondta az ellenzéki programot. Ugyanazt hirdette meg, amit a többiek már elmondtak, annyi különbséggel, hogy mivel jobboldali, így ő a szociális részében 100%,hogy hazudik, mivel alapvetően nem akar megosztó dolgokat megfogalmazni. Ezt direkt kerüli.

márc. 31. 18:41
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
31%
Nem volt a fidesszel baj sokáig, csak az utóbbi években gajdultak meg, Putyin haverság meg ilyenek.
márc. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:

"



"A jobboldal azon politikai eszmék, ideológiák csoportja, melyek fő jellemzője a társadalom hierarchikus felépítésének elfogadása, az emberek közötti társadalmi és anyagi egyenlőtlenség adottságként kezelése és helyeslése.

A jobboldalt általában a fennálló politikai, társadalmi, erkölcsi rendhez való ragaszkodás és csak a lassú, szerves változások támogatása jellemzi. A hagyomány és a tekintély tiszteletéből indul ki, szemléletét a történeti vagy vallási alapon nyugvó társadalomfelfogás jellemzi. Sokszor hivatkozik érzelmekre, nem racionális vélekedésekre, gyakran nacionalista. A kultúrában a hagyományokat követi, a gazdaság területén az állam minimális szerepvállalását hirdeti. A szabadpiacra, a szabad versenyre és az egyén öngondoskodására épít; elfogadja a nagyobb társadalmi különbségeket. "

márc. 31. 18:45
 3/48 anonim ***** válasza:
62%

Pont ez a cél.

Orbán, Rogán meg a hasonlók nélküli Fidesz.


Ugyanis, a Fidesz teljesen mértékben megfelelne az emberek többségének, ha ezek Lölős, meg XY-ra szabjuk a közbeszerzéseket és egyéb dolgok nem lennének.


Az emberek többsége nem akar "szociáldemokráciát", az egy bukott dolog.

márc. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
3. Én ezt nem így látom. Sokan szociáldemokráciát akarnak.
márc. 31. 18:49
 5/48 anonim ***** válasza:
66%
Nézd, én az első Orbán-kormánnyal (98-02) elégedett voltam, és 2010-ben is a Fideszre szavaztam. De a kétharmad birtokában gyalázatos ámokfutást végeztek, kisodródtak a szélsőjobbra, az utóbbi években pedig már teljesen vállalhatatlanok. Úgyhogy le kell váltani őket, és nem érdekel, hogy kire. Alacsonyak az igényeim. Mondjuk, Toroczkai nem kell.
márc. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
5. Már 2022-ben is ezt a vonalat vitte a fidesz, mégis most kapták a legtöbb szavazatot... Akkor nem értem.. Ezek szerint 3 millió ember ígysem akarta leváltani, ilyen attitűddel sem.
márc. 31. 18:53
 7/48 anonim ***** válasza:
47%

4#


A szociáldemokrácia bukott dolog.

Amelyik országban ez a jellemző, rengeteg a visszaélés, sok az élősködő a szociális rendszeren.


Ha te elakarsz tartani kisebbségeket, akkor sétálj oda szépen egy ATM-hez, vegyél le pénzt és add nekik oda.

De, a dolgozóktól akarj még többet elvonni.

márc. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
28%
Nekem Orbánnal sem lenne bajom, ha a holdudvara nem lopná el a jövőnket. Szerintem tévedésben élsz, ha azt gondolod, hogy a magyar emberek nem jobboldali érzületűek elsősorban.
márc. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
66%
Az nem baj ha fidesz 2.0 csak mi hazánk ne legyen.
márc. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
52%
Ha le akarjátok váltani, akkor munkát kell beletenni vidéken. Meg kell győzni az ottani embereket, hogy van más lehetőség. Ezt belpestről nem akarjátok megtenni, meg akarjátok spórolni a munkát. Ehelyett jön a duma,mert az könnyebb, hogy a vidékiek tanulatlanok, fogatlanok stb. A helyzet az, hogy jelenleg budapestiek szeretnék leváltani a kormányt, a vidék meg nem. Hol vannak többen??! Na szóval, lehet menni le vidékre dolgozni és nem messiást várni.
márc. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!