Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A messiásváró ellenzéki...

A messiásváró ellenzéki szavazóknak nem esik le, hogy magyar péter egy újabb fidesz 2.0, egy kis orbán viktor lenne?

Figyelt kérdés
Mennyire kell vaknak lenni ahhoz, hogy ezt valaki ne lássa és azt sem, hogy egy full jobboldali eszméket valló nem fog szociáldemokráciát felépíteni, amiről itt áhitozik mindenki ?? Egyébként csak felmondta az ellenzéki programot. Ugyanazt hirdette meg, amit a többiek már elmondtak, annyi különbséggel, hogy mivel jobboldali, így ő a szociális részében 100%,hogy hazudik, mivel alapvetően nem akar megosztó dolgokat megfogalmazni. Ezt direkt kerüli.

márc. 31. 18:41
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
55%
Azért vicces, hogy hogy be van f.sva nem csak maga a Fidesz, hanem a szavazótábora is, különben nem győzködnének mindenkit ennyire. :D
márc. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
43%
Aprilis 6 <3
márc. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
25%
31. Senkit nem kell győzködni. MZP-vél is kinyírtátok saját magatokat. Egyszerűen senkik vagytok és nagyon kevesen.
márc. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
61%
#33 Emberszámban többen, mint a Fidesz. Csak a Fidesz matekban máshogy számolnak.
márc. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
61%
#33: Én ugyan nem nyírtam ki magam MZP-vel, de szerintem más sem. Jövő hét szombaton meg meglátjuk, mennyire vagyunk kevesen. Majd ne felejtsd el összevetni a számokat a kormánypárti békemenettel, aztán levonni a logikus következtetéseket. ;)
márc. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
30%
34. Altasd magad ezzel. A 3 millió 60ezer és az 1.8 millió között van egy kis különbség, de tudjuk ti vagytok a többség... 14 éve... A fidesz nyert volna ám más választási rendszerben is.. Csináld utánuk. Lehet pártot építeni. Rátok is ugyanazok a választási szabályok vonatkoznak. Ha van egy 3.5 milliós pártotpk vidéki fedettseggel, nem a fidesz nyer. Ilyen egyszerű
márc. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
30%
35. Mit értek a budapesti hőzöngéssel, ha a vidéken dől el a választás és ott fasorban sem vagytok?! Kit érdekel, hogy belpesten mennyien tüntettek?! Bohócok vagytok 14 éve, mindig más messiással 🤡🤡🤡
márc. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
61%
Én pl. vidékről utazok fel, és messze nem egyedül az adott városból. És nem állami pénzen buszoztatnak. Mondom, csak vessétek majd össze a számokat, ha kell, adok majd szívesen zsebkendőt. :D :D
márc. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék a nagy vitába beleszólni, de Magyar Péter szerintem sem fog senkit leváltani. És én csak szimplán racionális vagyok. Szerintem a hamis remény a legrosszabb, persze mindenki azt csinál, amit akar.
márc. 31. 21:41
 40/48 anonim ***** válasza:
50%

Márcsak azért sem fog senkit leváltani, mert kapásból hiteltelen. NERből kiszakadt maffiózó, aki megsértődött, hogy nincs pozíció. Persze a csalódott ellenzékiek most ebbe kapaszkodnak, de nyögés lesz a vége.

Még amúgyis addig be fog dilizni, már most sem bírja a rá nehezedő nyomást. Esélytelen küldetés. Mission impossible

márc. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!