Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Magyar Péter tüntetésén,...

Magyar Péter tüntetésén, miért támadták meg a tüntetők a HirTV-s riporter hölgyet?

Figyelt kérdés
Kemény macho férfiak odamentek emberkedni a vékony kis hölgyhöz. Miért kellett ez? [link] [link]

ápr. 2. 17:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
Magyar Péter szimpatizánsai között vélhetően felülreprezentáltak az agresszívak, nőbántalmazók, pszichopaták és hasonlók.
ápr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

Nem így volt. Ott voltam. De az biztos hogy félelmetes volt neki, mert ahogy megjelent a tömeg: patkányok!

Ismételték

Péter megjelent, és azt mondta feltett kézzel: Légyszi ne.

Majd élő bejelentkezést adott, akkor a tömeg megint hangos lett, alig hallani mit kérdezett, és válaszolt Péter.

Majd a tömeg megnyílt elötte, és kiment telefosott tangával, s a felvételt úgy vágták össze, mintha a rendőröknek kellett volna kivinnie a tömegből.

ápr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Az a helyzet hogy egy tüntetésen van mindenféle ember, lehetnek olyanok is akik csak balhézni mennek ki sajnos.
ápr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Lehet hogy fideszesek voltak, ballibistanak beoltozve, hogy megtevesszek az embereket
ápr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%
Mert nem tűrik az ellenvéleményt és ellenzik a sajtószabadságot.
ápr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem volt támadás. Teljesen békésen kisétált a tömegből (persze szóban elküldték, ahová való), majd aztán odament a kint várakozó rendőrökhöz, hogy pár métert sétáljon velük a felvételek kedvéért. Ennyi volt a nagy "kimenekítés".
ápr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Támadás nem volt. Nagyon sok videót láttam a helyzetről. A riporterhölgyet és a stábat simán kiengedték a tömegből. Páran még utánuk kiabáltak, és ennyi 🤷‍♂️
ápr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Mar a kerdes maga is hazugsag. Megafostol teccett jonni?
ápr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%

A kérdés provokatív hazugság, semmilyen támadás nem történt.


Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést.

ápr. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
14%
Én is kint voltam. A csőcselék nyomta a megfélemlítést. Nem kell mosdatni magatokat. Ahogy a hősök terén is kint voltam és ott is ugyanaz a csőcselék ordítozott. Mindig leégetitek a normális embereket. Azt nem tudom, hogy az ilyenek azért jönnek ki, hogy lejárassák az ellenzéket??? Mert jó irányba haladnak
ápr. 3. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!