Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Magyar Péter tüntetésén,...

Magyar Péter tüntetésén, miért támadták meg a tüntetők a HirTV-s riporter hölgyet?

Figyelt kérdés
Kemény macho férfiak odamentek emberkedni a vékony kis hölgyhöz. Miért kellett ez? [link] [link]

ápr. 2. 17:37
1 2
 11/15 Salx Narval ***** válasza:
100%
Tény, hogy beszóltak és mutogattak nekik de az is, hogy nagyobb volt a füst mint a láng. A HÍR-TV akkora feneket kerített a dolognak, hogy a beharangozott hír hallatán azt gondoltam "lemészárolták" a riporterüket. A csőcselék mindig nagyobb kárt okoz azoknak akiket támogatnak mint akik ellen maga a tüntetés irányul, ezzel nem lehet mit kezdeni ez mindig és mindenhol így volt.
ápr. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"A csőcselék nyomta a megfélemlítést. Nem kell mosdatni magatokat."

Ha még legalább megfélemlítésnek írták volna le, merthogy támadás alatt mást szokás érteni, ne próbált "mosdatni" magatokat ezzel. Vagy ha az üvöltözés = támadás, akkor a fideszes békemeneten, mikor megütnek, ollót szúrnak az oldaladba és hasonlók, akkor azt remélem te egyenest "mészárlásnak" definiálod (vagy hát nem tudom mi súlyosabb van a támadásnál).

ápr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
94%

[link]


1:01.-nél mondja Péter hogy ezt ne, sőt utána is védi a csajt…



Nembaj… egyszer a Fideszesek is felébrednek majd

ápr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
67%
senki se bántotta ezt cafkát.
ápr. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Én nem bírtam volna ki idegileg, pedig férfi vagyok. A Hölgy gyengébbik nem. Illene tisztelettel bánni velük.
ápr. 8. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!