Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Fidesz kormány teljesen a...

A Fidesz kormány teljesen a szakadékba lökte, ellehetetleníti a mai 30-as egyedülálló korosztályt?

Figyelt kérdés

Minden támogatást csak 25 éven aluliaknak jár, gondolok itt albérlet,utiköltség,munkahyelteremtés stb stb, SZJA teljes elengedése.

Közben meg pont ez a korosztály aki Gyurcsány korszakot teljesen megszenvedte és most még a Fidesz is belerúg egyet.

Tényleg ez a rabszolgasorsot érdemli a mai 30-as korosztály?



ápr. 6. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Ezt nem mondanám,de mindenkinek nem tudnak támogatást adni.Nincs rá fedezet.Ha párban élnek akkor viszont rengeteg támogatást kapnak házvásárláshoz,gyermekneveléshez is.
ápr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de most arról van szó aki egyedül él.
ápr. 6. 20:56
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Azt minek támogassa, nem lesz belőle hasznuk. Ennyi erővel adjanak minden hajléktalannak lakást.
ápr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Bocsi, de miért kéne a legéletképesebb korosztályt extra módon támogatni?
ápr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

#3 Annyi hasznuk lenne, hogy ezek az emberek nem hagynák el az országot a megélhetés miatt, hanem továbbra is Magyarországon termelnék a GDP-t és itt fizetnének adót (amiből egyébként a csokosok és a 25 éven aluliak támogatása finanszírozva van mellesleg...)


Arról nem beszélve, hogy talán lenne tanár, orvos, villanyszerelő, stb...

ápr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
A párokat és a családosokat is. Nyugi... nem csak az egyedülállók vannak kizsigerelve.
ápr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

Nagyon jól látod a helyzetet,ugyanezen agyaltam én is. Én mondjuk annyira nem vagyok szar helyzetben mert egy lakást már behúztam és pont a másodikra gyűjtök de most nagyon elgondolkoztam. A 25 év alattiak adómentesek,a három gyerekesek adómentesek,itt van a babaváró,a csok,szóval szórják a pénzt a népre és az árakat a boltokban az ő fizetésükhöz,vásárlóerejükhöz

igazítják. Aki kimarad az ingyenpénzekből annak itt ebben az országban lefőtt a kávé. Arra a kőkemény nyomor vár. És ez most nem olyan egyszerű helyzet hogy akkor ki kell menni külföldre spórolni mert odakint is kell találni egy kb 3000 eurós állást amiből annyit félre lehet tenni hogy az itthoni kegyelteket lenyomd majd pár év múlva az ingatlanpiacon. Vagy legalább partiban legyél velük. Nagyon nagy szopó van,ekkora egzisztenciális fenyegetettséget még nem éreztem.

ápr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%
Pont ennek a korosztálynak van kinyalva a kis segge.
ápr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

Tehát párban kell élnem, kell lennie 30 millió tőkémnek és 3 gyerekemnek hogy kapjak valamit.


Mintha ez a rendszer a gazdagokat támogatná EGY PICIT.

ápr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

Igen.

Párban kellene élned ,havi kilót félre kellett volna tennetek fejenként és közben gyereket kellett volna csinálni.

De hát egyedül?

ápr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!