Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az egyedüllállók, vagy gyermek...

Az egyedüllállók, vagy gyermektelen párok kire szavaznak?

Figyelt kérdés
Te melyik pártot támogatod, vagy egyedülállóként, vagy gyermektelen párként.Főképp ezen célcsoport válaszai érdekelnének.

2022. ápr. 1. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Én az ellenzékre, mert a kormány úgy eltolta a lakáspiacot és fellőtte az árakat hogy így hába dolgozom magamat agyon sehogy se fogok tudni egy normális lakást megengedni magamnak amígy nem tudok CSOK-hoz jutni...
2022. ápr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

Összefogás, de nem a családi- vagy adópolitika miatt.


Semmilyen fejlett ország gazdasága nem engedheti meg magának, hogy a dolgozó gyermektelenek ne a legjobban adóztatott csoport legyenek.

2022. ápr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Mi Hazánk!
2022. ápr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Ismerőseim körében a kutyapárt és a nem szavazom van többségben.
2022. ápr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Mi Hazánk.
2022. ápr. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyébként én is azon okok miatt, mint az első, az ellenzékre.
2022. ápr. 1. 11:43
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem egyszerű kérdés. Lehetséges jelölteket tudnék írni.


Ellenzéki összefogás:

Bár a jelenlegi kormány számára az egyedülállóak és a gyerektelenek egyértelműen fekete bárányok, persona non grata kategóriába sorolt emberek, az ellenzéki összefogás jelöltje azt mondja, hogy ő sem változtatna azon az ösvényen, amit ez a kormány kitaposott, noha ő elismerné és megérti, hogy léteznek ilyen "családi állapotban" élő személyek is szép számmal, akiknek ez a fennálló rendszer nemhogy nem kedvez, hanem hátrányokat is jelent.


Kétfarkú Kutyapárt:

Egy alternatív lehetőség ez a párt, amelynek valószínűleg soha nem lesz érdemi szava az országgyűlés által meghozott döntésekben, hacsak nem kezdenek aláírásgyűjtésbe különböző témákban, de legalább egy olyan közösséghez tartozhatsz, ahol megértenek.


Mi Hazánk:

Nagyon megosztó párt, ennek okaiba nem akarok belefolyni, ezért csak egy pontot emelnék ki. Van egy programjuk, amelynek keretein belül földet kaphat az, aki meg szeretné művelni, akár egyedülálló is, mert volt erre példa (egy srác kapott tőlük földet, hazatelepülő fiatalként, de kaphatna minden magyar, kortól és kiindulási helyétől függetlenül, ha vállalja, hogy műveli).

A helyzetük hasonló az MKKP-hez, nem valószínű, hogy lesz súlyuk a döntésekben.


Senki:

Mivel senki nem képviseli normálisan az egyedülállók, vagy gyermektelen párok érdekeit legalább annyira, mint másokét, ezért sajnos ez is egy lehetőség.

2022. ápr. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Mi Hazánk valószínűleg.


Nem vagyok elkötelezett szavazó, kisebbik rossz-elve alapján szoktam szavazni, mert olyan párt nincs, ami az én érdekeimet képviselné.

Egyéni körzetben még nem tudom. Lehet, hogy az ellenzéki összefogás jelöltjére. Erősen kiszámíthatatlan, billegő körzet vagyunk, és az ellenzéki jelölt finoman szólva nem szimpi, de taktikailag így jobb, hogy minél kisebb arányban kapjon mandátumot a fidesz.


A népszavazáson pedig érvénytelenül fogok szavazni.

2022. ápr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Nekem a Momentum a favoritom, a választásokon pedig az összefogásra szavazok.
2022. ápr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
33%

9-es vagyok: kimaradt a kutyapárt.

Akiket személyesen ismerek köztük, mindannyian hasznosak lennének a parlamentben. Nyilván esély sincs arra, hogy többségként bekerüljenek (talán nem is kellene), de agilisek, elkötelezettek, az átlagpolgár érdekeiben tesznek erőfeszítéseket. Nem utolsósorban a néha már érthetetlenül nyakatekert szóvirágok helyett közérthető, nem sértő, de humoros formában.

2022. ápr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!