Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kire szavaznál, ha most...

Kire szavaznál, ha most hétvégén lennének a magyar országgyűlési választások?

Figyelt kérdés

ápr. 12. 08:20
A kérdező szavazást indított:
Fidesz-KDNP
Mi Hazánk
Magyar Péter pártja (Tisza)
DK
Kutyapárt
Egyéb ellenzéki párt (leírom)
Egyéb nem kimondottan ellenzéki párt (leírom)
Nem mennék el szavazni
38 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Akárkire fogsz szavazni, úgyis 2/3-al fog győzni, az, akit nem nevezek nevén.

Nemenjszavazni, felesleges.

ápr. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Én a Dunára , esetleg a Bodrogra fogok szavazni 🥺
ápr. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
1# Az ilyen szolgalelkű emberek miatt tart itt az ország.
ápr. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

3, ha szolgalelkű lennék, otthon dolgoznék valamelyik Mészáros cégnél, de, mivel se nem dolgozok valamelyik Mészáros cégnél, se nem vagyok otthon, ez mellé ment...

Viszont eddig az összes létező választásra hazamentem, vagy a legközelebbi konzulátuson szavaztam. Egyiknek sem volt, semmi értelme. Mégegyszer én nem adom a nevem ahhoz, hogy asszisztáljak ehhez az áldemokráciához és olyan képviselőket juttassak be akármelyik parlamentbe is, akik ugyanúgy nem csinálnak semmit, 4 vagy 5 évig, mint ezeddig.

ápr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van már valami elképzelése a Tisza pártnak, hogy mit szeretnének? Addig oké, hogy MP ott van, de valami programfélét összerakhatnának, hogy lássuk legalább az irányt. Addig nálam elég nagy a bizonytalanság feléjük.
ápr. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Addig oké, hogy MP ott van, de valami programfélét összerakhatnának, hogy lássuk legalább az irányt."

MP eddig a beszédeiben semmi olyasmit nem mondott, amivel egyáltalán nem értettem egyet. Március 15-én pl. több szempontból is felvázolt egy programot.

Persze, jó lenne ezt összefoglalva, írásban is látni.

ápr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem sok ertelme van az ilyen kerdeseknek, a választások elottt is teel volt ilysn kerdessel, szavazassal a Gyakori.. legtöbbször a Fidesz kapott legkevesebb szavazatot itt, aztan siman vitte a valasztasokat.
ápr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenki Magyarországa Néppárt.
ápr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy jó harcsapaprikásra a harmadik félidőben, és egy kiadós pecázásra....
ápr. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 2 éve szavazatszámláló voltam egy borsodi faluban, kb 600 fő szavazott. 320 Fidesz, 209 ellenzéki, a többi eloszlott. Zömében az öreg nénik és bácsik szavaztak a narancsra, ők tartják hatalmon őket, plusz a kis, 300 lélekszám alatti településeken a megfélemlített vagy nagyon aluliskolázott emberek, hiszen ott szinte mindenki tud mindenkiről mindent és ha nem a narancsra húznak, az a kevéske pénz, segély, alkalmi munka is odavész...
ápr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!