Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Sokan fognak szavazni Vitézyre?

Sokan fognak szavazni Vitézyre?

Figyelt kérdés

Én szerintem meglepően sok szavazatot fog kapni. Karácsony Gergely (DK jelölt) ha nyernek is tuti nem lesz többsége majd a gyűléseken.

Az pedig nagyon jó, mert Vitézy majd meg tudja állítani őt, hogy még több hü**lyeséget csináljon a várossal Geri. Ez mondjuk Geri javát szolgálja sajnos, de legalább a Városét is.


Mit gondoltok?



ápr. 15. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Valószínűleg elég szoros lesz. Egyébként ha az elképzeléseiket nézem én nem látok sok különbséget Karácsony és Vitézy víziói között, mindketten alapvetően egy zöld,gyalogos és tömegközlekedés barát programban gondolkodnak, inkább csak a megvalósításnak a módjában,módszerekben vannak véleménykülönbségek köztük. Hovatovább azt sem tartom kizártnak, hogy együtt tudnak működni a későbbiekben bizonyos ügyek mentén,függetlenül attól,hogy melyik nyer, legalábbis egy normális országban ez egy polgári minimum lenne.
ápr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Én nagyon remélem, hogy Karigeri nem kapja meg az 50%-ot és második fordulóra kerül sor Vitézy és Karácsony közt, mert akkor szerintem Vitézy kényelmesen tudna nyerni.
ápr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Inkább ő mint Szentkirályi ásványvíz 😅
ápr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Szentkirályi nyunyóka a legrosszabb választás amit el lehet képzelni!
ápr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

✎ 2/ válasza: „Én nagyon remélem, hogy Karigeri nem kapja meg az 50%-ot és második fordulóra kerül sor Vitézy és Karácsony közt, mert akkor szerintem Vitézy kényelmesen tudna nyerni.” (2024. ápr. 15. 21:03)


Közel 14 éve nem reménykedhetsz ilyenben.

„12. § (2) „Polgármester, főpolgármester az a jelölt lesz, aki a legtöbb érvényes szavazatot kapta.”

2010. évi L. törvény a helyi önkormányzati képviselők és polgármesterek választásáról hatályos szövegéből.

Ez 2010. június 14-től változatlan szöveggel van hatályban.

ápr. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért kellett Vitézy mert Szentkirályira még a Fideszesek sem szavaznak :D
ápr. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!